• -8%

Chin Strap Anty Chrapacz - Metoda na chrapanie

32,20 zł
35,00 zł
Zaoszczędź 8%
Brutto
na magazynie

Chin Strap AntyChrapacz hit roku skutecznie wyciszy chrapiącego i już ci nie zakłuci snu ???? Doskonały prezent dla każdego Chrapiącego.

Ilość
Chin Strap AntyChrapacz hit roku skutecznie wyciszy chrapiącego i już ci nie zakłuci snu ???? Doskonały prezent dla każdego Chrapiącego.

Gwarancja skuteczności lub 100 % zwrot pieniędzy !

Czy po latach snu przy chrapiącym partnerze naprawdę koniec z hałaśliwymi nocami może być tak prosty, jak kliknięcie „Kup teraz”? Nie pomagają medyczne sposoby na chrapanie a wszystkie inne metody na chrapanie już zawiodły i jesteś pogodzony z sytuacją? Nie tak szybko, mamy dla ciebie prawdziwy sposób na chrapanie!

Wszyscy widzieliśmy te urządzenia: antychrapacz,, antisnorer. Widzimy je w reklamach i postach na Instagramie, które są klinicznie udowodnione jako medyczne sposoby na chrapanie a mimo to nie dają oczekiwanych rezultatów.

Wiele osób z pewnością nie jest w stanie nawet policzyć ile razy budziło się w łóżku myśląc, że coś huknęło w domu, ale później zdaje sobie sprawę, że huk, który wybudził ich ze snu, był po prostu mężczyzną lezącym tuż obok i chrapiącym na cały regulator. Wielu zastanawia się czy jest jakaś skuteczna metoda na chrapanie albo sposoby na chrapanie?

I wtedy nagle reklamy gadżetów do chrapania bez recepty zaczynają wyglądać dość obiecująco i juz rodzi nam się w głowie myśl jak cudownie byłoby znaleźć w końcu ten jedyny sposób na chrapanie który wszystkie niedogodności usunie.

Dlaczego w ogóle chrapiemy?

Dr Brandon Peters-Mathews, dyplomowany lekarz neurologii i medycyny snu, który obecnie praktykuje w Virginia Mason Medical Center w Seattle, wyjaśnił, że chrapanie występuje z powodu wibracji tkanek w gardle, gdy mięśnie dróg oddechowych rozluźniają się podczas snu.
Najczęściej wynika to z turbulentnego przepływu powietrza wpływającego na miękkie podniebienie, języczek lub podstawę języka.
Trudności w oddychaniu przez nos mogą predysponować do oddychania przez usta i chrapania. Jeśli usta zostaną otwarte w nocy, dolna szczęka i język mogą się przesunąć do tyłu, wpływając na przepływ powietrza przez gardło.

Czy chrapanie może być niebezpieczne?

Jeśli chrapanie zdarza się rzadko bez innych powiązanych objawów, samo to może nie stanowić problemu jednak często jest to oznaką podstawowych problemów z oddychaniem podczas snu. Może to być znak ostrzegawczy skojarzonego bezdechu sennego.

I tutaj pojawia się pytanie… Czy istnieje metoda na chrapanie? Jest przecież wiele ofert reklamowanych jako: medyczne sposoby na chrapanie ale nie pomagają. Z tym produktem jednak wcześniej wypróbowywane sposoby na chrapanie pójdą w odstawkę.

Chin Strap – sposób na chrapanie

Inaczej mówiąc antisnorer to pasek podbródkowy zapobiegający chrapaniu. Tak, widząc go na zdjęciu na czyimś podbródku wygląda śmiesznie i może wywoływać uśmiech ale też przynieść dużo korzyści we wspólnym funkcjonowaniu na co dzień.. zwłaszcza kiedy musisz wstawać codziennie do pracy świeży i wypoczęty.

Ten antychrapacz czyli chins strap to prosty neoprenowy pasek, który pasuje pod brodę, owija się po bokach głowy i zapinany jest na regulowane paski z rzepem z tyłu.
Celem paska jest przytrzymanie zamkniętej buzi użytkownika podczas snu, aby chrapanie z otwartymi ustami nie występowało przez całą noc.

Warto zauważyć, że antisnorer (antychrapacze) Chin Strap tak jak mówi informacja na opakowani wykonany jest z „oddychającego” i „wygodnego” materiału. Dzięki temu nie uwiera, nie uciska, nie swędzi i pozwala na swobodne ruchy głową podczas snu i uczucia „ciężkiej, ściśniętej głowy”.
Ta metoda na chrapanie jest bezzapachowa,, lekka i przeznaczona do każdego rodzaju skóry.
Rozwiązanie to nawet jeśli w przypadku dużego problemu z chrapaniem nie poradzi sobie z nim całkowicie to zdecydowanie je ograniczy tak by nie przeszkadzało w spaniu osobie obok. Zdecydowanie będziesz mógł zauważyć różnicę.

Antychrapacze utrzymują otwarte drogi oddechowe, pozwala na więcej tlenu w płucach, zapobiega chrapaniu, zaciskaniu i zgrzytaniu zębami! Idealny prezent, aby Twój ukochany mógł wreszcie spać u twego boku bez Twojego dyskomfortu.

Pasek dopasowuje się do głowy, rzep łatwo się zapina i rozluźnia, aby idealnie dopasować się do każdego typu i kształtu głowy!

Jeśli chcesz od dziś cieszyć się przespaną nocą zamów antisnorer/antychrapacz – chin strap dla swojego partnera albo jeśli to ty chrapiesz spraw prezent bliskiej osobie i daj jej CICHĄ! Przekonaj się że inne antychrapacze i sposoby na chrapanie przy tym wymiękają!

ali
5 Przedmioty
neil n
2019-11-08
Lorem ipsum:

Lorem ipsum

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1