Kulki klocki magnetyczne neocube 216szt. 3mm

25,00 zł
Brutto
na magazynie

Poznaj kulki klocki magnetyczne Neocube

Ilość

Wielu z nas pewnie już dawno wyrosło z zabawek,  a jeśli posiadamy dzieci, z zazdrością nie raz spoglądamy, na ich beztrosko spędzony czas na zabawie. Okazuje się, że bez względu na wiek, w każdym z nas drzemie ukryte dziecko, które czasami się przebudza. Nie ma co ukrywać, że zabawki mogą służyć także do relaksu, ale również pobudzenia kreatywności wśród osób dorosłych. Warto więc szczególną uwagę zwrócić na klocki, kulki magnetyczne, z których skorzysta nie tylko nasza pociecha, ale także my sami. Tego rodzaju zabawki nie tylko wspomogą rozwój dziecka, ale także odprężą nas po całym, ciężkim dniu w pracy czy szkole. Czym więc są klocku, kulki magnetyczne NeoCube, a także jak wygląda specyfikacja tego produktu?

Kulki klocki magnetyczne NeoCube- czym są?

Kulki klocki magnetyczne NeoCub są już bardzo dobrze znane za granicą, gdyż wielu dorosłych doceniło tą niepozorną zabawkę. Okazuje się, że obecnie możemy przedmiot ten nabyć również w Polsce. Jest to nic innego, jak zestaw składający się z 216 kulek, gdzie każda z nich jest niezwykle silnym magnesem neodymowym, o średnicy 3 milimetrów. Dzięki temu, możesz spędzić kilka godzin, trenując swój umysł. Magnesy, które są w kształcie kuli, mają niezwykłą siłę przyciągania i zapewnią ci łamigłówkę, która jednocześnie pobudzi twoją kreatywność. Spoglądając na rynek zabawek, można łatwo zauważyć, że każdy z tego typu przedmiotów jest niezwykle prosty i tak samo prostej reakcji wymaga od użytkownika. Zwykle mamy po prostu osiągnąć z góry założony cel. Nie mniej jednak NeoCube to prawdziwa innowacja. Oprócz tego, że możesz sam wymyślić i ustalić sobie cel zabawy, możesz także pracować nad tym, jak ten cel osiągnąć. Zabawa kulkami klockami magnetycznymi NeoCube nie tylko pomoże ci rozwinąć głęboko skrywane pokłady innowacyjności, ale także zachęci cię do rozwoju innych umiejętności. Dzięki wykorzystaniu kulek klocków magnetycznych NeoCube, będziesz trenował zarówno prawą jak i lewą półkulę mózgu, a wszystko to dzięki wymyślaniu różnych kształtów. Dodatkowo zabawka ta, wymaga od nas kreatywności, a także ćwiczy umiejętność tworzenia różnorodnych konstrukcji. Kulki klocki magnetyczne NeoCube są przedmiotem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Ci, którzy choć raz spróbowali tego typu zabawy, chcą mieć kulki magnetyczne przy sobie cały czas, gdyż jest to świetny sposób na walkę ze stresem. Producenci również zadbali o to, by były one odpowiednich rozmiarów i umożliwiały zabawę w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Okazuje się, że zabawka NeoCube jest przedmiotem dla każdego, bez względu na jego wiek i obecne umiejętności.

Poznaj kulki klocki magnetyczne Neocube

Specyfikacja kulek klocków magnetycznych NeoCube

Zacznijmy od tego, że zabawka od NeoCube składa się aż z 216 kulek, które są wyposażone w jedne, z najsilniejszych, dostępnych magnesów na świecie, czyli magnesów neodymowych. Tego typu magnesy są wysokoenergetyczne i zamknięte są w postaci idealnych kształtów, niklowanej kulki. To właśnie dzięki nim, zabawka jest wstanie wytworzyć silne pole magnetyczne, które pozwoli wzajemnie oddziaływać na poszczególne kulki i przyciągać je do siebie. Dzięki niezwykle silnemu polu magnetycznemu, kulki dają niesamowite możliwości tworzenia niewiarygodnych, a często nawet abstrakcyjnych form przestrzennych i geometrycznych. Są one wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki temu konstrukcje będą solidne, a nie rzadko do rozłączenia kulek, trzeba będzie użyć większej siły. Na stronie neocube.com.pl można zaopatrzyć się w kulki magnetyczne w różnorodnych kolorach, a także wybrać dla siebie idealny rozmiar. Dużą popularnością cieszą się kulki w kolorach tęczy. Producent wysyła przedmioty z Polski, zapakowane w aluminiowe i solidne pudełka, by zabawka była odpowiednio zabezpieczona podczas transportu. Dodatkowo w zestawie możemy spodziewać się metalowego pudełka, które ułatwi nam zabieranie magnetycznych kulek, dosłownie w każde miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że cena całkowicie odpowiada jakości produktu i jego starannemu wykonaniu, a także standardom wysyłkowym.

5903699827307
999999 Przedmioty

Dane techniczne

Wysokość
0.3
Głębokość
0.3
Waga
59 g
Cechy
Certyfikaty, opinie, atesty: EN 71, Instytut Matki i Dziecka
Powierzchnia
8 × 8 × 5 cm

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane