• Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
  • Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
  • Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
  • Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
  • Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
  • Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g
Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g

Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g

49,00 zł
Brutto
na magazynie

Łyżka waga kuchenna cyfrowa do 500g

Ilość

Kuchnia i gotowanie jest Ci bliskie lub po prostu jest to Twoim nie do końca lubianym obowiązkiem, który towarzyszy ci przez całe dotychczasowe życie? Pojęcie "szczypty" lub "odrobiny" jest dla Ciebie trudne do zrozumienia, a tym bardziej do zrealizowania? Czy chcesz oszczędzić swój czas i energię, a być wielokrotnie bardziej precyzyjnym niż uprzednio? Właśnie ta łyżka jest rozwiązaniem i odpowiedzią jednocześnie.

Powód jednak jest mało istotny, kluczowe jednak są skutki, a pomoc w postaci tej wagi, która jest w wygodnej i nowoczesnej formie będzie nieoceniona. Do wagi dołączone są trzy czarne różnej i nietypowej wielkości łyżki, a ilość składników będzie banalna do odczytania z wyraźnego wyświetlacza LCD, który ma wysokiej jakości rozdzielczość. To małe, drobne i subtelne urządzenie jest w stanie zważyć produkty aż do 500 gramów.

Łyżkowa waga kuchenna cyfrowa do 500 g

Trzeba przyznać, że na takie urządzenie to naprawdę duża i przede wszystkim wystarczająca wartość. Przedstawiona łyżka będzie doskonałym uzupełnieniem do Twojej kuchni i narzędziem, z którym trudno będzie ci się rozstać podczas gotowania. Człowiek w szybkim tempie przyzwyczaja się do wygody, a ta łyżka powinna być jej synonimem, a co więcej ona jest jej nieumownym synonimem. Z łatwością odmierzysz najmniejsze ilości produktów, aby komponować zachwycające potrawy lub spełniać wymagania przepisów, którymi się kierujesz. tak, aby Twoje jedzenie było smaczne i wyjątkowe. Waga wygodnie leży w dłoni, a nawet tych najdrobniejszych i niechętnych do pracy.

Dla tak precyzyjnej łyżki można odnaleźć więcej zastosowań. Oprócz ważenia przypraw, ziół, kasz, proszków, ziaren, pyłów, drobnych cząsteczek i składników może posłużyć do ważenia złota lub innych drobnych elementów. Wyrób jest niezwykle prosty w swej obsłudze. Łatwe do odczytania wartości, niewymagające żadnych specjalnych umiejętności i duże liczby, abyś nie trudził się wyostrzając swój wzrok.

Przystępna cena jest kolejnym plusem. Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest sposób na zawieszenie przedmiotu tak, aby jego dostępność w kuchni była na najwyższym poziomie. Łyżka będzie dużym ułatwieniem dla osób zabieganych, borykających się z problemem braku czasu lub takich, którzy lubią mieć saperską precyzje, ale jest też przydatna dla osób liczących kalorie. Dzięki niej liczenie kalorii będzie prędkie i w pełni dokładne. Innymi słowy taka alternatywa klasycznej wagi kuchennej będzie dobra dla każdego. Jej niepozorny, schludny i minimalistyczny wygląd sprawia, że staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i pozytywna w odczycie. Może być trafnym i pożytecznym prezentem dla bliskiej Ci osoby, której chcesz ułatwić codzienność, a jej z pewnością się to przyda. Gwarantujemy dobrą i solidną jakość naszego produktu wykonanego skrupulatnie i dokładnie.

Waga działa za sprawą dwóch baterii, a przyjdzie do Ciebie zapakowana razem z czytelną, przejrzystą instrukcją oraz wszelkimi informacjami, które mogłyby Cię zainteresować i zaintrygować. Broszura informacyjna umieszczona w środku będzie odpowiedzią na każdy problem, który ewentualnie mógłbyś napotkać - wytłumaczenie krótkie i przejrzyste. Wszystko wygląda zbyt łatwo, prosto i pozytywnie?

Nic bardziej mylnego! Łatwość obsługi, prostota urządzenia i same pozytywne skutki zakupu są jak najbardziej prawdziwe i można śmiało twierdzić, że spektakularne. Są niepodważalnym faktami, a co więcej? Nie są to jedyne plusy tego produktu. O plusach produktu można rozwodzić się na następne tysiące słów i wiele minut, ale nie taki jest cel. Celem tego produktu jest przede wszystkim oszczędność Twojego czasu, a więc nie marnuj go i pomóż sam Sobie. Twój czas jest ważny. Jednak najlepszym rozwiązaniem i najprostszym, które zaspokoi Twoją ciekawość jest równie szybki i banalny zakup. Nie ma w tym nic podchwytliwego lub nieuczciwego. Wszystko prezentuje się w sposób klarowny i jasny, bo właśnie to jest zgodne z prawdą. Taka wygoda jest warta wiele pieniędzy, a nadal produkt jest tak tani i łatwo dostępny. Sam możesz się przekonać kupując ten mały wynalazek z tak dużymi zaletami. 

 

ali1005001870182425
1000 Przedmioty

Dane techniczne

Rozmiar
maksymalna pojemność 500 g
wymiary (bez łyżki) 160 x 30 x 19 mm
Rodzaj materiału
50x62cm
Akumulator
2 baterie AAA (brak w zestawie)
Waga
113 g
Kształt
10cm oraz 7cm

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1