• Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo
  • Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo
  • Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo
Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo

Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo

249,00 zł
Brutto
Dostępny

Super Wyciskarka do owoców Esperanza EKJ007 Mirtillo w super cenie. Zacznij odżywiać się zdrowo i spróbuj soków z wyciskarki są o niebo lepsze niż ze zwykłych sokowirówek. 

Ilość

Wyciskarka wolnoobrotowa Esperanza Mirtillo 150W to jakość w super cenie promocyjnej. Wypróbuj wyciskarkę wolnoobrotową soki z takiej wyciskarki są o nie bo lesze niż ze zwykłych sokowirówek. 

Wyciskarka wolnoobrotowa Esperanza EKJ007 Mirtillo Silnik o wysokiej mocy. Możliwość wyciśnięcia o 35% więcej soku niż w tamtych wyciskarkach. 2 osobne pojemniki na sok oraz na odpadki. Wyciskarka zapewniająca całe ciało i spokój ducha Wybierając wyciskarkę wolnoobrotową należy jednak brać pod uwagę przerwa w bliskiej kuchni a czas, jakim dysponujesz. Czy model, jaki Ciż się podoba zmieści się na Twoim stole lub blacie? Czy wyczyszczenie go nie zaprezentuje się czasochłonne? Jeżeli te pytania mieszkają Ci sen z powiek, to wyciskarka Mirtillo ułatwi Ci rozwiązać się od tych badań. I wraz, zarabiając na głębokim silniku, da Ciż ona daleko soku z tamtych wyciskarek. Silnik, który przekaże Ci nawet do 35% więcej soku Idealna opcja dla ludziach, którym chce na zdrowiu - również własnym jak i prostych najbliższych.

Wyciskarka wolnoobrotowa Esperanza MIRTILLO posiada silnik o mocy 150W oraz wytrzymałego, tworzącego na wolnych obrotach ślimaka potrafiącego wykonać 60 ruchów na chwilę. Dzięki temu wyposażeniu Mirtillo jest w kształcie dać Ci nawet do 35% więcej soku niż pozostałe wyciskarki. W jakiejkolwiek chwili, kiedy tylko sobie tego zażyczysz, możesz podarować sobie a różnym świeży sok z warzyw lub owoców. Niewielki rozmiar łatwy do życia w czystości Dzięki Mirtillo możesz zacząć każdy dzień z zorganizowanego w domowym zaciszu soku, który zachowa wszystkie niezbędne witaminy. Wyciskarka została zaplanowana tak, by jej zakres był kompaktowy, co spowoduje, że nie będzie ona osiągać dużej przerwy w Twojej kuchni. Dzięki swemu rozmiarowi wyposażenie jest wyjątkowo łatwe w czyszczeniu - pracę ta cieszy dosłownie chwilę. Najwyższej jakości sok dzięki najdoskonalszej wartości produktom Wyciskarka jest nadzwyczaj dostępna w obsłudze, a mimo swej prostoty działania wszystek jej temat wykonany został z najszerszej klasie materiałów. Wśród nich ujawniły się 2 osobne pojemniki - na sok i na odpadki - a jeszcze zabezpieczenie przed kapaniem soku. To wszystko pozwala Mirtillo wycisnąć sok, który zachowuje wszystkie wartości zdrowe natomiast tym jedynym stanowi tę wyciskarkę obowiązkową pozycją w wszelkiej kuchni, w jakiej króluje zdrowy tryb życia.

ale9633742650
50 Przedmioty

Dane techniczne

Rodzaj
Odpływ soku: do pojemnika na sok
pionowa
Cechy
Bezpieczeństwo: antypoślizgowe nóżki
Pozostałe
pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, pokrywa, popychacz, wymienny stożek
Prędkość
60 obr./min
Moc
150 W
Konstrukcja
jednoślimakowa

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1