• folia ochronna
  • folia szkło ochronne
  • folia hydrożelowa naklejka
  • folia odporna na stłuczenie
  • folia ochronna na akran
  • -5%
folia hydrożelowa naklejka

Folia ochronna ekranu telefonu, tabletu, aparatu

65,55 zł
69,00 zł
Zaoszczędź 5%
Brutto
na magazynie

Ochronna folia Hydrożelowa tytan szkło dla Twojego telefonu 

Ilość

Ochrona telefonu możliwa jest dzięki specjalistycznym materiałom, jak miękkie TPU czy PTE (elastyczny termoplastik oraz termoplastyczny poliuretan). Skuteczność i elastyczność tych materiałów wprawia wprost w osłupienie!

Takie dodatkowe ubezpieczenie telefonu nie kosztuje dużo, a jest potrzebne. Ile razy w końcu słyszy się o pechowych upadkach na kostkę czy chodnik. Uniknij tego, inwestując w szkło ochronne. Jedną z najważniejszych cech folii hydrożelowej jest brak podatności na zbieranie odcisków palców. Dzięki temu Twoje urządzenie wygląda naprawdę higienicznie i elegancko. Unikając odcisków palców nie zwracasz niepotrzebnie uwagi na nieestetyczny wygląd.

Twój smartfon podoba się znajomym i otoczeniu. Także montaż jest znacznie ułatwiony w porównaniu do szkieł lub klasycznych folii na ekran. Pod szkło hartowane łatwo dostają się pęcherzyki powietrza, przez co jego aplikacja jest trudna i frustrująca. Folia hydrożelowa nie ma takich problemów, dając się nałożyć łatwo i bez zbędnego trudu. Warto wspomnieć także o tym, ze większość nowoczesnych smartfonów ma zakrzywione ekrany, które także rysują się bez odpowiedniej ochrony. Folia hydrożelowa jest wręcz idealna do takiego sprzętu! Montaż jest niesłychanie bezproblemowy, czego nie można powiedzieć o alternatywnych sposobach zabezpieczeń. Naklejka łatwo dostosowuje się do powierzchni, nawet jeżeli ta już ma rysy.

Folja dostępna jest na każdy model telefonu oraz  Tableta. 

PL
29999 Przedmioty
Kamil
2020-09-06
bardzo dobra ta folia ochronna:

polecam tą folie bardzo odporna na zarysowania i stłuczenia

neil n
2019-11-08
Lorem ipsum:

Lorem ipsum

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1