Zaawansowany masażer dla meszczyzn i kobiet ABFLEX

250,00 zł
Brutto
Dostępny

Zaawansowany masażer dla meszczyzn i kobiet ABFLEX

Ilość

ZAAWANSOWANY MASAŻER DLA MĘŻCZYZN I KOBIET Dzięki 10 programom oraz 99 stopniowej regulacji intensywności i częstotliwości ćwiczeń mamy możliwość indywidualnego dostosowania trybu pracy urządzenia do swoich potrzeb. kilku minutowa elektrostymulacja mięśni pasem ABFLEX zastępuje kilku godzinny trening na siłowni.

Stymulacja nerwowo-mięśniowa (EMS) jest formą elektrostymulacji, która dotyczy zarówno nerwów, jak i mięśni. Dlatego elektrostymulatory tego typu są wykorzystywane przy stymulacji nerwów głównych do wywołania skurczu mięśni.

Celem stymulacji podczas zabiegu jest wymuszenie pracy mięśni.

produkt w oryginalnym zafoliowanym nie otwieranym opakowaniu

Jego głównym zadaniem jest:

  • budowa i kształtowanie mięśni brzucha
  • spalanie tkanki tłuszczowej
  • rozluźnianie mięśni
  • redukcja cellulitu
  • Regularny trening brzucha jest niezbędny, aby uzyskać płaski i mocny brzuch, jak znany z magazynków o wysokim połysku. Tylko kto ma czas? Dzięki temu silnemu trenerowi talii pobudzasz brzuch bardzo skutecznymi impulsami prądu. Twoje mięśnie brzucha są automatycznie dokręcane i mają kształt – tak jak gdybyś pracował obszernie
  • I to naprawdę działa! Bo jeśli nie, nie mogliśmy się trzymać w tej konkurencyjnej branży. Teraz sprzedajemy tysiące tych elektrycznych pasów treningowych - większość z nich bliskim i znajomym kupującym, którzy już je maja i nie chcą się z nim wydać!
  • Wyniki są natychmiast widoczne i odczuwalne. Będziesz zaskoczony, jeśli nie masz pokaźnego brzucha, poczujesz naprawdę mięśnie.
  • Twoje zdrowie również poprawi ogólnie, jeśli zmniejszysz obwód brzucha. Użyj siły elektrycznej, aby przywrócić kształt.

Urządzenia można używać w trakcie treningu, po jego zakończeniu w celu rozluźnienia mięśni lub zwiększenia ich stymulacji jak również w czasie wykonywania codziennych czynności.

Jedną z głównych zalet pasa jest fakt, że podczas jego używania nie obciążamy stawów. Prądy EMS budują nasze mięśnie bez ryzyka kontuzji co często się zdarza podczas tradycyjnego treningu.

W czasie treningu elektrostymulacyjnego pasem ABFLEX angażowanych jest wiele grup mięśniowych, a do wysiłku pobudzane są nawet te leżące najgłębiej wewnątrz ciała. Pobudzenie ich do pracy podczas standardowego treningu jest znacznie trudniejsze, a czasami nawet niemożliwe.

 Poczuj, jak działa magia

Mała kropelka żelu (w zestawie) na okrągłych podkładkach to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. Poczujesz, jak działa, nawet na najniższym poziomie intensywności. Zacznij od 30 minut stosowania na początku, a następnie stopniowo zwiększaj.

STAN WIZUALNY

Nowy - powystawow

STAN TECHNICZNY

SPRAWNY TECHNICZNIE

OPAKOWANIE FIRMOWE:

tak

STAN OPAKOWANIA KARTONOWEGO/BLISTRA:

MOŻE NOSIĆ ŚLADY PODNISZCZENIA NIE MAJĄCE WPŁYWU NA STAN FAKTYCZNY PRODUKTU

INNE UWAGI:

Brak instrukcji w języku Polskim

ZASILANIE ELEKTROSTYMULATORA TO TYLKO 2 SZTUKI BATERIA (2 x AA ) - BRAK W ZESTAWIE -  ZE WZGLĘDU NA BARDZO MAŁY POBÓR PRĄDU PRZEZ URZĄDZENIE NIE POTRZEBUJĄ CZĘSTEJ WYMIANY

ale12779829863
10 Przedmioty

Dane techniczne

Kolor
czarny
Rozmiar
uniwersalny
Waga
2 kg
Rodzaj
elektrostymulator mięśni
Funkcje
Partie ciała brzuch
Marka
AB Flex
STAN
Nowy
otwarte

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1