logo
Sprawdzona hurtownia BHP w Tychach - Jatex BHP
28 Mar

Czym wyróżnia się dobra hurtownia BHP?

Nie trudno zauważyć, że obecnie na rynku istnieje ogromny wybór zarówno odzieży i artykułów BHP, jak i sklepów zajmujących się ich dystrybucją. Niestety nie każda hurtownia stawia na profesjonalizm i najwyższą jakość produktów, które sprzedaje. Warto więc wybierać sprawdzone miejsca jak hurtownia BHP Tychy Jatex, gdzie nie musisz się o nic martwić. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór artykułów BHP i szybką dostawę, ale również profesjonalne doradztwo, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Na rynku pracujemy od 1998 roku, co pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenie i dostosować ofertę nawet pod tych najbardziej wymagających klientów.

Wysokiej jakości niezawodny sprzęt BHP

W naszym sklepie BHP Tychy znajdziesz wszystkie niezbędne elementy wyposażania każdego pracownika. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości środków ochrony indywidualnej, a każdy z nich posiada odpowiednie certyfikaty. Znajdziesz u nas m.in. różnego rodzaju rękawice, maski, półmaski i pochłaniacze, a takżę szeroki wybór butów i sandałów roboczych. Do naszych stałych klientów towar dowozimy własnym transportem. Co więcej, aby sprostać każdej potrzebie, oferujemy również doradztwo w wyborze artykułów i sprzętu BHP. Nie musisz martwić się też o długi czas oczekiwania. Dzięki dwóm magazynom możemy pozwolić sobie na utrzymanie wysokiego stanu zatowarowania, co odbija się pozytywnie na dostępności i czasie dostawy. W naszej hurtowni jakość i terminowość to podstawa!

Odzież robocza BHP

Jeśli jesteś zawodowcem, to na pewno wiesz jak profesjonalna i dobrze dobrana odzież robocza BHP wpływa na komfort i bezpieczeństwo pracy. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wszystko, co niezbędne, by uchronić się przed niechcianymi wypadkami. Oferujemy ocieplaną odzież, ubrania robocze, kombinezony ochronne oraz ubrania trudnopalne. Każdy produkt spełnia wszelkie, aktualnie obowiązujące polskie i europejskie normy. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników już dzisiaj! Znajdziesz nas w Tychach przy ulicy Dojazdowej 8 lub możesz się skontaktować pod numerem telefonu 32 733 68 91. Serdecznie zapraszamy!