logo
Zacieraczka do posadzek
07 Jul

Nowoczesne zacieraczki budowlane to urządzenia, które powinny stanowić podstawowy park maszynowy w firmach remontowych i przedsiębiorstwach świadczących usługi wykończeniowe. To urządzenia niezawodne w działaniu, które posiadają wszystkie atesty i certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość, łatwość obsługi, a także bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne zacieraczki budowlane z naszego sklepu internetowego to urządzenia o niskiej wadze. Posiadają one zamontowane osłony, eliminujące przedostanie się do ich wnętrza pyłów, wilgoci czy innych odpadów, powstających w trakcie pracy w zamkniętych pomieszczeniach.

Zacieraczka do posadzek – profesjonalne przygotowanie podłoża z betonu lub cementu

Efektywnie pracująca przemysłowa zacieraczka do betonu to urządzenie, które jest zasilane mocnym, a jednocześnie zabezpieczonym przed koroborowaniem i ryzykiem awarii, silnikiem. Sprzęt ten posiada rozruch ręczny i maksymalną średnicę zacierania od 100 do 150 cm. Urządzenie to trafia do klienta z przeznaczeniem do natychmiastowego wykorzystania, dlatego też nie wymaga skomplikowanego montażu poszczególnych elementów składowych i konstrukcyjnych. Zastosowanie do produkcji takiego sprzętu, jak przemysłowa zacieraczka do betonu, starannie dobranych materiałów, gwarantuje jego niezawodność działania, a także trwałość.

Do jakich prac przyda się zacieraczka do posadzek?

Oferowana przez nasz sklep internetowy zacieraczka do posadzek to urządzenie, które umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni, wykonanej z betonu lub cementu. W naszym asortymencie dostępna jest także samojezdna zacieraczka do posadzek. Sprzęt ten jest wyposażony w silnik benzynowy, wbudowany akumulator, rozrusznik i licznik motogodzin. To maszyna ze zbiornikiem na wodę, przeznaczonym do zraszania zacieranej powierzchni. Posiada ona halogeny umożliwiające pracę w pomieszczeniach, w których nie ma dostępu do światła sztucznego lub naturalnego. Wbudowane koła transportowe, obsługiwane za pomocą korby, umożliwiają łatwy i szybki transport tego urządzenia.

Zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów zacieraczki budowlane to urządzenia ułatwiające przygotowanie podłoża do dalszych prac. Sprzęt ten może pracować przez wiele godzin w ciągu doby, bez ryzyka pojawienia się awarii.