logo
Smartwatch do 100 zł - jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?
13 Dec

Uważasz, że dobry smartwatch musi dużo kosztować? Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie go szukać oraz jakie kryteria powinien spełniać. Jeśli więc chcesz cieszyć się tym modnym i przydatnym dodatkiem, nie wydając więcej niż 100 zł, służymy pomocą - sprawdź jak wybrać najlepszy.

Smartwatch do 100 zł - jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Smartwatch do 100 zł - czego się spodziewać?

Trudno wyobrazić sobie nasz świat bez nowoczesnych technologii. Kolejne gadżety, które wciąż pojawiają się na rynku mają za zadanie podnosić nasz komfort życia oraz nieco je ułatwiać. Podobnie jest ze smartwatchami, które zupełnie zdetronizowały klasyczne zegarki. Sprzęt tego typu łączy w sobie zadania, jakie spełnia tradycyjny czasomierz z funkcjami telefonu. Smartwatchem odbierzesz połączenie, posłuchasz muzyki, a nawet zrobisz zdjęcie. Często posiadają także takie funkcje jak choćby krokomierz, dzięki czemu pomagają też dbać o naszą kondycję, a więc zdrowie. Jeszcze do niedawna smartwatche były dostępne tylko dla dość zamożnych osób i kosztowały krocie. Obecnie obok tych najdroższych modeli od prestiżowych producentów, można znaleźć wiele ich tańszych odpowiedników. A kupno takiego nowoczesnego zegarka jest możliwe nawet za nawet kilkadziesiąt złotych. Czego się po nim spodziewać? Wbrew pozorom, taki tani smartwatch nie musi być wcale złej jakości. Może posiadać większość najważniejszych funkcji, wyglądać nowocześnie oraz być przy tym trwały. Najważniejsze, to nie podejmować przy wyborze pochopnych decyzji i dobrze sprawdzić funkcjonalność danego modelu.

kuteraz

Funkcje przydatne dla dzieci

Coraz częściej kupujemy smartwatche swoim dzieciom. Dzieje się tak, ponieważ jest to z jednej strony bardzo modny gadżet, z drugiej zaś może być on również pomocny w kontroli rodzicielskiej. Jak to? Kupując smartwatch dziecku warto zadbać o to, żeby był wyposażony w funkcję jego lokalizacji. Dzięki temu szybko i prosto dowiesz się, gdzie właśnie przebywa Twoja pociecha. Poza tym, przez to że można tym zegarkiem odbierać połączenia - koniec w wymówkami, że dziecko nie odebrało telefonu, ponieważ zostawiło go w kurtce czy plecaku. Smartwatcha trzyma na nadgarstku, nie może się już wymówić faktem, że nie słyszał dźwięku dzwonka... Żeby było to jednak możliwe, smartwatch musi obsługiwać karty SIM. I od razu wyjaśniamy wątpliwości - ta funkcja jest obecna także w tych tańszych modelach, których cena mieści się w kwocie 100 zł. Na co zwrócić uwagę wybierając smartwatcha dziecku, poza wspomnianą funkcją GPS i obsługą kart SIM? Podobnie jak we wszelkich innych sprzętach, niezwykle istotna jest jakość wykonania, a więc trwałość. Nie oszukujmy się - dzieci są energiczne i nie zawsze myślą o tym, czy nie zniszczą danego sprzętu. Sartwatch niejednokrotnie spadnie z wysokości, zderzy się ze ścianą i znajdzie się pod wodą. Czy smartwatch za niecałe 100 zł będzie w stanie to przetrwać? Oczywiście, jeśli wybierzesz solidny model, jak choćby DZ-09 ze sklepu cozacena.pl.

Smartwatch do 100 zł - jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Damski, męski czy uniwersalny

Bez względu na płeć użytkownika (także dorosłego) warto, żeby smartwatch (nadal mieszczący się w cenie 100 zł) posiadał takie funkcje jak:

- odtwarzanie muzyki

- wykonywanie zdjęć

- krokomierz i monitor snu

- kalkulator

- obsługa najpopularniejszych aplikacji (facebook, whatsapp itp.)

- nagrywanie dźwięku

- możliwość indywidualizacji potrzeb przez dedykowaną aplikację.

Jak na całkiem tani sprzęt, ta lista może się wydawać naprawdę imponująca. Ale jak się okazuje, tani smartfon nadal może je posiadać. Co z designem? W przypadku klasycznych zegarków, istnieje podział na damskie i męskie. W przypadku nowoczesnych zegarków, również można znaleźć modele typowo damskie oraz te, które są projektowane z myślą o mężczyznach. Damskie smartwatche najczęściej mają kolorowe bransoletki lub posiadają różnego rodzaju delikatne ozdoby. Męskie są z kolei masywniejsze, a ich paski są szersze. Najbardziej uniwersalne są oczywiście modele unisex, które będą pasować zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Są one proste i klasyczne, ich ekran jest zazwyczaj stosunkowo niewielki i proporcjonalny do grubości paska. Takim modelem jest właśnie m.in. DZ-09 w sklepie cozacena.pl - na pewno warto wziąć go pod uwagę podczas zakupów.

Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1