logo
Komputer stacjonarny zestaw z monitorem do 200 zł
19 Oct

 Na rynku ostatnio króluje moda na komputery po leasingowy i powystawowe. Sam osobiście używam tego rodzaju sprzętu. Mam go już ponad dwa lata i świetnie się sprawuje. Dużo razy brałem go także w podróż służbową, gdzie również się " sprawdził " jako urządzenie po leasingowe. Każdy z nas, przed zakupem komputera zawsze stara się zwracać uwagę na markę, dane techniczne oraz jego zastosowanie a także cenę. W końcu jest ona bardzo istotna. W dalszej części tego poradnika postaram się opisać zalety, jakie posiadają komputery po leasingowe i powystawowe.

zamów

Zalety - komputer po leasingowy i powystawowy

Nie masz wiele do stracenia, ponieważ komputery po leasingowe czy też powystawowe to naprawdę świetne jednostki sprzętowe w dobrej i korzystnej cenie. W sam raz dla ciebie. Pracują z wysoką wydajnością, mają naprawdę bardzo dobrą jakość. Przede wszystkim cena odgrywa tu kluczowe znaczenie, ponieważ za takie pieniądze możemy dostać dobry sprzęt. Komputery po leasingowe to urządzenia używane. Bardzo dobrze sprawdzone jak również przetestowane przed każdą wysyłka do klienta. Nie poznasz, że to używany sprzęt. Będzie pracował jak nowy. Więc masz tu dobry sprzęt w bardzo korzystnej cenie. Czegóż chcieć więcej. Nasze komputery gwarantują najwyższy poziom zadowolenia klienta z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Przede wszystkim to również kluczowe marki na światowym rynku. Nasze komputery pracują bezawaryjnie. Komputery po leasingowe to przede wszystkim niska cena, legalność systemu, dobra jakość i bezpieczeństwo.

W naszej ofercie posiadamy także sprzęt stacjonarny typu powystawowego. Jak sama nazwa mówi, sprzęt tego rodzaju jest po ekspozycji ( ex - demo ) lud nadwyżki magazynowej. Ten sprzęt nie odbiega niczym od komputera nowego. Możemy liczyć nawet do 50% niższej ceny niż nowego urządzenia. Takie komputery są na wyciągnięcie reki. Większość osób uważa, że laptopy powystawowe z racji swojej nazwy, są przez ciągły czas używane przez przyszłych klientów, zainteresowanych ich kupnem. Jest to błędne spostrzeżenie. Prawda jest taka, że komputery te pomimo iż są włączone, to nie można na nich pracować. Wszystkie aplikacje użytkowe na czas wystawy, są tam zablokowane. Potencjalny klient może zobaczyć wyłącznie pulpit oraz sprawdzić jak działa klawiatura. Również taki komputer w czasie, gdy jest na wystawie, nie ma dostępu do internetu. Wiec jest również bezpieczny.

Nasza Oferta - komputer stacjonarny

W naszej ofercie polecamy państwu komputery powystawowe i po leasingowe, które są w idealnym stanie. Zostaje państwu udzielona również gwarancja na 12 miesięcy na zestaw komputerowy oraz możliwość zwrotu do 30 dni od daty dnia zakupu. Jeden z Oferowanych przez nas komputerów stacjonarnych zawiera : system Windows 7, 160GB pojemności dysk, karta graficzna, sieciowa, ram od 2 GB. Do zestawu oczywiście dodajemy płaski monitor 17 cali, klawiaturę i mysz z okablowanie. Możemy również zmienić i dostosować konfiguracje komputera do 4 GB ram  oraz do 320 lub 500 GB dysku, za bardzo niską cenę. Koniecznie zajrzyj już dziś na naszą ofertę. Cena komputera nie przekroczy tu 200 zł. Z racji tego, że już coraz bliżej święta, mamy niesamowite promocje. Sprawdź koniecznie !.

Podsumowanie

Dużo zalet daje gwarancje, że kupione przez was komputery z naszej oferty, będą dobre, nie tylko technicznie, ale i jakościowe. Staramy się każdy komputer sprawdzić, zainstalować system, najpotrzebniejsze sterowniki. Sprzęt przed wysyłką jest testowany i weryfikowany. Nie wysyłamy uszkodzonych komputerów. Wszytko jest sprawne i gotowe do włączenia. Więc masz pewność, że otrzymasz poprawnie działające urządzenie. Komputery po leasingowe i powystawowe mają przede wszystkim przewagę na tymi nowymi, że są tańsze, dużo tańsze !, oraz prawie niczym nie różnią się od tych nowych. Ich sprawność jest również dobra jak tych nowych. Więc nie wahaj się i już dziś kup komputer z naszej oferty.

Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1