logo
Jak utrzymać porządek w lodówce? To bardzo proste
16 Oct

Lodówka, w której wszystko jest uporządkowane, a każdy rodzaj produktu znajduje się w określonym miejscu? Pewnie uważasz, że to niemożliwe. W końcu, kto ma czas na codzienne sprzątanie lodówki... Nic bardziej mylnego. Dzięki specjalnym organizatorom zyskasz więcej przestrzeni, a zaglądanie do lodówki nareszcie nie będzie budziło przerażenia.

Organizer do lodówki

 

Zwykłe półki, to mała funkcjonalność

zamów teraz

Każda osoba, która przywiązuję wagę do jakości spożywanych produktów, doskonale wie jak niezbędne jest odpowiednie przechowywanie żywności. Poza tak oczywistymi produktami jak mięso czy nabiał, do lodówki trafiają też choćby owoce i warzywa, które chcemy ochronić przed zepsuciem. Dzięki temu dłużej będą świeże i przydatne do spożycia. Bez względu na to, jaką pojemność ma dana lodówka, ze względu na mnogość artykułów, które się w niej chowa, trudno utrzymać w niej porządek. Tym bardziej, że tradycyjne półki są mało wygodne. Można na nich postawić np. garnek z potrawą którą chcemy zjeść następnego dnia, czy też opakowanie sera. Jednak jeśli wrzucimy na nie różnego rodzaju warzywa, owoce lub jajka, zapanuje prawdziwy chaos. W końcu są to produkty, które trudno utrzymać w jednym miejscu. Oczywiście lodówki są najczęściej wyposażone w wysuwane szuflady na samym dole, do których zazwyczaj chowa się właśnie warzywa. Czy są wystarczające? Nie oszukujmy się, z pewnością mimo ich posiadania i tak lodówka często jest przepełniona. Najlepszym rozwiązaniem tego problemy jest zastosowanie specjalnych organizerów ViralBox (można je znaleźć w sklepie cozacena.pl), które skutecznie powiększą przestrzeń lodówki i sprawią, że nareszcie zapanuje w niej porządek.

Higiena lodówki ważna dla zdrowia

Jak wygląda taki organizer? Jest to wysuwany pojemnik, który za pomocą dwóch klipsów montuje się na półce lodówki. Jest on wyposażony w otwory wentylacyjne, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wody. Pojemnik jest łatwy w montażu i zajmuje naprawdę mało miejsca. Jeśli chcesz, żeby lodówka nareszcie była uporządkowaną przestrzenią, najlepiej wyposażyć ją w kilka pojemników, a każdy przypisać do określonego rodzaju produktów. Organizery ViralBox są wykonane z plastiku, materiału który jest trwały, bezpieczny, ale też łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy umyć pojemnik płynem do naczyń i wysuszyć, żeby usunąć z niego wszelkie zabrudzenia. Oczywiście można go również myć w zmywarce, bez obaw o zniszczenie. Prostota i użyteczność wysuwanych pojemników sprawiają, że z pewnością zastanawiasz się dlaczego jeszcze ich nie masz. Tym bardziej, że nie są one drogie, a w sklepie cozacena.pl można kupić zestaw składający się z czterech sztuk. Dzięki nim nie tylko w lodówce będzie więcej przestrzeni, ale także łatwiej zadbać o jej czystość. A jak wiadomo, resztki jedzenia z łatwością przyklejają się do tradycyjnych półek. Jeśli nie zauważysz tego w porę, może to spowodować namnażanie się bakterii, zagrażającym naszemu zdrowiu. Z organizerami zapewnienie higieny i czystości jest prostsze.

Organizator nie tylko do lodówki

Oczywiście lodówka nie jest jedynym problematycznym - pod względem utrzymania porządku - miejscem. Pokój dziecięcy czy łazienka, to pomieszczenia, w których naprawdę trudno pomieścić w szafkach wszystkie przedmioty. W pokoju dziecięcym zabawki, kredki czy inne drobne elementy trudno chować zawsze do szuflady w biurku, która i tak jest przepełniona, trudno więc w niej cokolwiek znaleźć. Efekt jest taki, że można następnie znaleźć je w każdym zakamarku domu. Mocując do półek organizery ViralBox łatwo jest posegregować wszystkie akcesoria i trzymać je w jednym miejscu. Dziecko bez kłopotu poradzi sobie z jego obsługą i może dzięki niemu nauczy się po sobie sprzątać. Również w łazience często jest trudno zmieścić na półkach wszystkie kosmetyki. Dobrym pomysłem jest zakup wysuwanych półek z przeznaczeniem dla każdego domownika i w ten sposób uzyskać czystą, uporządkowaną przestrzeń. ViralBox posiada naprawdę wiele zastosowań, a fakt że można kupić go w różnych kolorach, sprawia że każdy bez problemu dopasuje go do wyglądu danego pomieszczenia. I niech nastanie porządek!

Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1