logo
Kernau   opinie o polskiej marce AGD i RTV
03 Oct

Kernau – opinie o polskiej marce AGD i RTV

Marka Kernau to polski producent sprzętu AGD i RTV. Jeżeli chcesz poznać opinie klientów o marce Kernau, dowiedzieć się, czy warto inwestować w oferowany przez nią sprzęt oraz gdzie i u kogo sprawdzi się on najlepiej, zapraszamy Cię do dalszej części artykułu.

Keranu – jaka to marka?

Zacznijmy od tego, że Kernau to w 100% polskie przedsięwzięcie, powstałe jako marka własna Galicji Tomaszek, rodzinnej firmy od pokoleń związanej z branżą AGD, a więc mogącą poszczycić się wieloletnią tradycją i naprawdę bogatym doświadczeniem. Sprzęt marki Kernau dostępny jest w sklepach należących do sieci Max Elektro, salonach mebli kuchennych Max Kuchnie, sklepie internetowym Kernau i innych e-sklepach. Produkowany jest natomiast w europejskich fabrykach, m.in. w Polsce, Francji, Niemczech, we Włoszech czy w Hiszpanii.

 

Kernau – opinie o produktach

W ofercie Kernau znajdziemy nie tylko AGD, ale także akcesoria kuchenne i telewizory. Jeżeli chodzi o duże urządzenia AGD, właściwie jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć naszą kuchnię i łazienkę. Do wyboru mamy bowiem różne modele pralek, lodówek, zamrażarek, płyt grzejnych, piekarników, mikrofalówek, zlewów czy okapów, ale także pralek, pralko-suszarek i suszarek automatycznych. Większość z urządzeń dostępnych jest zarówno w wersji wolnostojącej, jak i do zabudowy. Nie brakuje tu także małego ADG. Odkurzacze, czajniki elektryczne oraz blendery cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów i cenione są za łatwość obsługi i solidność.

Przykładowe opinie o produktach marki (blender KSHB 610 W oraz czajnik KSK 171 BK):

Zachęcamy do odwiedzania strony, sprawdzania pozostałych rekomendacji i cen produktów oraz do zakupów online.

Przychylne opinie klientów o urządzeniach Kernau potwierdzają zresztą przyznawane m.in. na ich podstawie znaki jakości, takie jak: „Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma” czy „Polska Dobra Marka 2020”.

Polskie AGD z pięcioletnią gwarancją

Jednym z benefitów, jaki otrzymujemy, kiedy decydujemy się na zakup dużego AGD od Kernau, jest udzielana przez producenta pięcioletnia gwarancja, którą otrzymujemy bezpłatnie. Wystarczy, że swoje urządzenie zarejestrujemy na stronie internetowej Kernau. Opinie użytkowników o sprzęcie zachęcają do zakupów, a przedłużona gwarancja daje nam pewność niezawodności. Dodatkowo aż 10-letnią gwarancję dostajemy na granitowe zlewozmywaki, a w razie jakichkolwiek problemów możemy skorzystać z usług autoryzowanego serwisu.

 

Urządzenia Kernau – rekomendacje

Komu dedykowane są urządzenia Kernau i które z nich warto kupić? Marka stawia przede wszystkim na solidność swoich produktów, co zresztą widać po długości udzielanej gwarancji, i zapewnienie nam najbardziej potrzebnych funkcjonalności, z których naprawdę będziemy korzystać, a jej oferta wciąż się rozwija. Jak podkreślają sami właściciele marki, za misję obrali sobie dostarczanie swoim klientom wytrzymałych i funkcjonalnych urządzeń w konkurencyjnych cenach.  Wszystko to sprawia, że sprzęty są przyjazne w użytkowaniu, a ich obsługa jest wręcz intuicyjna. Dlatego też sprawdzą się u wszystkich ceniących sobie niezawodność, wygodę oraz wysoką jakość za rozsądną cenę. Będą doskonałym wyborem do kawalerki (kompaktowe modele mikrofalówek czy lodówek) i dla osoby starszej (sprzęty łatwe w obsłudze), ale też dla dużej rodziny (piekarniki i kuchenki mikrofalowe o zwiększonym litrażu czy zlewy o pogłębionych komorach) czy mieszkania pod wynajem (wieloletnia gwarancja).