logo
Lokalizator bluetooth - NotiOne
30 Aug

NotiOne to bardzo niewielkich rozmiarów lokalizator bluetooth. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfona możemy wskazać dokładne miejsce, w którym aktualnie się znajduje. Wygląda bardzo podobnie do małych breloczków, które często przyczepiamy do kluczy od mieszkania lub samochodu. Dlatego może być świetnym urządzeniem także do przedmiotów, które w sposób szczególny narażone są na gubienie.

 

NotiOne zlokalizuje je nie tylko w odległości kilku metrów, ale również na drugim końcu Polski. Jest to również skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżami. Złodziej w większości przypadkach nawet nie będzie wiedział, że właśnie jest namierzany i niebawem pojawi się u niego policja. Co ważne, aplikacja jest darmowa, wystarczy ją zainstalować i już po chwili możemy cieszyć się z wielu przydatnych funkcji.

 

Do czego możemy przyczepić lokalizator NotiOne?

 

 

Zguby w pobliżu możemy znaleźć za pomocą sygnału dźwiękowego, będzie to skuteczne rozwiązanie, gdy coś nam wypadnie z kieszeni np. podczas spaceru w lesie lub po łące. Natomiast zlokalizowanie dalszych odległości może odbyć się za pomocą mapy, która znajduje się w aplikacji. Co ciekawe, wystarczy także wcisnąć lokalizator, a telefon przełączy odpowiedni tryb nawet, gdy będzie wyciszony co pomoże w szybkim zlokalizowaniu.

 

NotiOne ma wymienną baterię, która to jednak jest bardzo wytrzymała. Informacje o jej stanie możemy znaleźć w telefonie, gdy klikniemy ikonkę "i". Materiały z których jest stworzone urządzenie są trwałe, ale przede wszystkim odporne na różne warunki atmosferyczne, jak chociażby deszcz lub błoto. Warto podkreślić, że to urządzenie nie należy do najdroższych, a z pewnością daje poczucie bezpieczeństwa każdemu.

 

Do czego możemy przyczepić lokalizator NotiOne?

 

Najczęściej przyczepiany jest do kluczy - zarówno od samochodu, mieszkania, jak i innych posiadłości. Dość ciekawie się prezentuje, jest małych rozmiarów, przypomina breloczek. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują, a także mają po prostu tendencje do gubienia drobnych przedmiotów. Często może zdarzyć się, że możemy zgubić klucze np. w wysokiej trawie. Prawdopodobieństwo, ze znaleźlibyśmy je bez lokalizatora jest bardzo małe, nawet gdybyśmy pamiętali miejsce, w którym mogło się to stać.

Do czego możemy przyczepić lokalizator NotiOne?

Duża część użytkowników NotiOne zabezpiecza samochody. Codziennie dochodzi do wielu kradzieży tych pojazdów, bateria wystarcza na kilka miesięcy użytkowania, tak więc będzie to świetne zabezpieczenie. Co więcej, NotiOne jest zdecydowanie trudniejsze do zagłuszenia niż tradycyjne lokalizatory GPS. Taki lokalizator możemy równie dobrze przyczepić do motoru, roweru, hulajnogi, a nawet traktora.

 

Jeśli nasze zwierzęta mają tendencje do robienia długich przechadzek po miejscowości, warto je zaopatrzyć w NotiOne. Dzięki temu mamy na bieżąco informacje o tym, gdzie aktualnie znajduje się nasz kot lub pies i w każdej chwili możemy odnaleźć naszych pupili. Wiele osób również zapewnia bezpieczeństwo także dzieciom, co jest jak najbardziej rozsądnym wyborem. Wystarczy przyczepić lokalizator do plecaka i mamy stały podgląd na lokalizacje, w której się znajdują.