• Wideorejestrator jazdy z kamerą w lusterku
 • -100,00 zł
Wideorejestrator jazdy z kamerą w lusterku

Wideorejestrator jazdy z kamerą w lusterku

99,00 zł
199,00 zł
Zaoszczędź 100,00 zł
Brutto
brak

Markowy Wideorejestrator w lusterku wstecznym. Prosty w montażu, wystarczy założyć na lusterko wsteczne i podłączyć zasilanie ładowarki do gniazdka zapalniczki lub innego gniazda zasilania np powerbanku.

Ilość
Markowy Wideorejestrator w lusterku wstecznym. Prosty w montażu, wystarczy założyć na lusterko wsteczne i podłączyć zasilanie ładowarki do gniazdka zapalniczki lub innego gniazda zasilania np powerbanku.    

Oferujemy Państwu nowoczesny samochodowy wideorejestrator jazdy z kamerą w lusterku wstecznym. Urządzenie to pozwala na rejestrację obrazu wysokiej rozdzielczości podczas jazdy autem, dzięki czemu w razie wypadku można uzyskać jasny obraz zdarzenia i udowodnić, kto ponosi winę za wypadek. Materiał pochodzący z nagrania pozwoli uniknąć wysokiego mandatu za spowodowanie kolizji i posłużyć jako materiał dowodowy w sprawie o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym.

Oferowany wideorejestrator w lusterku wstecznym charakteryzuje się szerokokątnym obiektywem o zasięgu 170 stopni, dzięki czemu uda się uchwycić obraz zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Na urządzenie nagra się również obraz dokumentujący cofanie samochodu. Wysoka rozdzielczość ekranu i obiektyw HD 1080 p pozwoli na zapisanie wyraźnego obrazu o wysokiej jakości, pozwalającego na uchwycenie wszystkich szczegółów istotnych dla zdarzenia.

Urządzenie pozwala na rejestrację zarówno zdjęć jak i filmu wideo. W przypadku zapisu wideo można zmienić rozdzielczość obrazu, dzięki czemu uda się zarejestrować dłuższy film przed zapełnieniem karty pamięci. Przy 60 fps rozdzielczość wynosi 1280 × 720, natomiast przy 30 fps – 1920 × 1080 pikseli. Przy zdjęciu w formacie JPG maksymalna rozdzielczość to 5 megapikseli. Zastosowanie nowoczesnych metod kompresji wideo pozwoli na optymalne wykorzystanie karty pamięci.

Film zapisuje się w trybie zapętlonym, a wykorzystywany przez wideorejestrator w lusterku wstecznym czujnik przeciążeń oraz ruchu wykrywa incydenty takie, jak nagłe hamowanie czy stłuczki, chroniąc zarejestrowany fragment nagrania przed nadpisaniem. Czujnik ruchu umożliwia włączenie rejestratora w momencie, gdy wokół auta coś się dzieje. Karta o dużej pojemności 32 GB pozwala na zarejestrowanie filmu z kilku godzin jazdy. Urządzenie obsługuje funkcję wizji nocnej, dzięki czemu można nagrywać obraz również po zmierzchu.

Baterię o pojemności 450 mAh wystarczy podłączyć do gniazda do zapalniczek, aby ją naładować. Ekran LCD na lusterko wielkości 2. 8” o rozdzielczości 12 megapikseli z wyjściem HDMI pozwala na podgląd rejestrowanego obrazu podczas jazdy. Moc interfejsu to 12-24 V 2A. Wygodne uchwyty podporowe na przyssawkę gwarantują łatwy montaż urządzenia na lusterku. Przed pierwszym użyciem należy zdjąć folię zabezpieczającą z ekranu.

Wielojęzyczne menu rejestratora umożliwia obsługę kamerki m. in. po polsku, francusku, niemiecku, angielsku i włosku. Prosta i intuicyjna obsługa oraz łatwe mocowanie urządzenia pozwolą na szybką jego instalację oraz bezproblemowe użytkowanie. W skład oferowanego zestawu wchodzi kamera samochodowa na lusterko, dwa uchwyty podporowe, ładowarka, kabel USB oraz instrukcja. Kartę pamięci należy dokupić we własnym zakresie. Urządzenie posiada roczną gwarancję.

Ten nowoczesny i elegancki czarny wideorejestrator w lusterku wstecznym umożliwia rejestrację obrazu drogi podczas jazdy, zwiększając bezpieczeństwo i komfort podróży. W przypadku jakiegokolwiek niemiłego incydentu, nagrany film posłuży jako dowód w sprawie. Właściwa dokumentacja wypadku pozwoli udowodnić winę i zapobiegnie sytuacji, gdy sprawca pozostanie nieznany. Kamera o wysokiej rozdzielczości utrwali obraz również w nocy i umożliwi zapis numerów rejestracyjnych innych pojazdów. Warto już dziś zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze!

Podstawowe parametry:

 • Kamera posiada łacze na max 32 GB kartę pamięci
 • 2,8″ wyswietlacz LCD
 • 170 stopni obiektyw HD 1080 p kamera samochodowa DVR
 • Czujnik ruchu
 • Menu wielojęzyczne w tym język Polski
 • bateria 450mAh

Wideo Rozdzielczość: 1920 × 1080, 30 klatek na sekundę, 1280 × 720, 60 klatek na sekundę

Na Kamerę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Zawartość kompletu:

 • 1 x Desh Kamera samochodowa w lusterku

 • 1 x Ładowarka

 • 1 x Instrukcja

 • 1 x kabel USB Kabel

 • 2 x Uchwyt podporowy

ale9701720173

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1