• Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
  • Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry
Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry

Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry

49,00 zł
Brutto
Dostępny

Gra Telewizyjna Retro Pegasus Pegazus + Gry

Ilość

Nie każdy z nas grał na pegazusie, czyli na tym starym typie konsoli, który w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku był opcją niezwykle popularną. Tę konkretną grę nazywano także grą wideo i zapewne nawet dziś znajdą się miłośnicy grania, którzy będą grać na tej konkretnej konsoli. Jej największym atutem jest rzecz jasna cena, czyli to że kosztuje ona znacznie mniej od innych konsoli. Jednym słowem to, że się popsuje nie stanowi najmniejszego problemu, a można na niej zagrać nawet w te wiekowe gry, a gry te mogą być edukacyjnymi lub zręcznościowymi, czyli w tym konkretnym przypadku to dość wiele różnych typów gier, które znanymi są od lat. Dokładnie w te same gry można zagrać też na niemal każdy komputerze stacjonarnym lub na laptopie i co równie istotne dostępne są one w internetowych serwisach.

Granie we dwoje.

Dość wielu z nas doskonale wie o tym, że konsola Pegasus to dwa kontrolery, czyli możliwość grania we dwoje. W tym rzecz jasna tkwi jedna z jego kluczowych zalet, ale nie należy zapominać też i o tym, że nowsze konsole tego rodzaju to niska cena i możliwość połączenia z nowoczesnymi typami odbiorników telewizyjnych. Dla wielu z nas to bardzo ważny plus, bo wielu pamięta te wiekowe gry i co równie istotne nadal chcemy grać w takowe, po to by je przypominać najmłodszym. Tego typu gry można uznać za rozrywkę dla pokoleń, bo mają one w sobie to coś i w porównaniu z najnowszymi produkcjami nie są opcją nadzwyczaj realną. Popularność tych konkretnych gier sprzed lat także robi swoje, czyli to że wielu z nas je pamięta. Pamiętamy ich kluczowe możliwości i to, że nawet ponad dwie dekady temu były czynnikiem łączącym pokolenia. Dziś po części czegoś w tym stylu niestety brakuje, ale znajdują się miłośnicy powracający do gier wideo, bo te gry to doskonale znane tytuły, w których przypadku kontynuacja w formie gry na komputer lub smartfon to coś nowego. Tylko że w wersjach nowszych przybywa możliwości. One stają się opcją 3D i tak jakby tracą swój dawny czar, choć nie dla każdego i w tym właśnie tkwi ich kluczowy atut, o którym nie warto zapominać.

Łatwość jeśli chodzi o zakup.

W czasach obecnych konsolę Pegasus może sobie kupić niemal każdy, bo kosztuje niewiele i właśnie w tym tkwi ten jej bardzo ważny atut. Rzecz jasna nie jest też to opcja zaskakująco trwała, bo jej zużycie elektroniczne zapewne nastąpi szybko, ale daje ona frajdę i to sporą. Dlatego też co roku można kupować nową i grać na niej w tę klasykę, czyli w gry takie jak Mario Bross. W tę konkretną grę można zagrać też na typowym laptopie, bo niemal w każdym momencie można pobrać ją przez internet i to za przysłowiowego darmola. Problem tkwi tylko w tym, że granie za pomocą komputerowej klawiatury, to nie to samo co granie z użyciem konsoli Pegasus. Ona dla dość wielu miłośników gier retro jest opcją ciekawszą, bo kiedyś dwóch graczy grało przy telewizorze i razem przechodzili oni konkretne poziomy. w tym właśnie tkwiła frajda. Obecnie dają ją konsole znacznie nowsze i ciekawsze gry, ale i tak wielu powraca do tych wiekowych wersji, bo one nadal są ciekawymi.

Kilka wzmianek o pistolecie.

Może i nie wszyscy pamiętają, ale jednym z obowiązkowych dodatków do konsoli Pegasus był i nadal jest specjalny pistolet za pomocą którego strzelało się do kaczek w telewizorze. Rozrywka ta była ciekawą i co równie istotne była podzieloną na poziomy, czyli w każdym kolejnym kaczki odlatywały szybciej. Było także strzelanie do rewolwerowców, a konkretniej ich rozbrajanie jednym strzałem. Pistoletu tego zazwyczaj brakuje nowszym konsolom i komputerom, czyli dziś to raczej opcja spotykana tylko w nowych konsolach klasy Pegasus, które kupuje się za niewielkie pieniądze. Dlatego do tej rozrywki i dokładnie do tamtych gier można powrócić i to wydając niewiele pieniędzy, bo opcje tego rodzaju nadal istnieją, czyli da się je kupić w niektórych sklepach z elektroniką lub zamówić w sieci. Taki powrót do takiego strzelania dla dość wielu jest opcją śmieszną, ale dla wielu innych to coś emocjonującego, czyli jest to bardzo miła zabawa dla całej rodziny.

a9119900242
44 Przedmioty

Dane techniczne

Skład
+ PISTOLET + PADY + GRY
Rozmiar
konsoli: 18,5 x 13 x 2,5cm
pada: 11,5 x 8 x 3,5cm
pistoletu: 15 x 10,5 x 2,5cm
neil n
2019-11-08
Lorem ipsum:

Lorem ipsum

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1