• Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
  • Gra Lombard. Życie pod zastaw
Gra Lombard. Życie pod zastaw

Gra Lombard. Życie pod zastaw

55,88 zł
Brutto
na stanie

Super gra dla całej rodziny na podstawie serialu  Lombard. Życie pod zastaw wyprodukowana wspólnie z producentami serialu i portalem Alexander.

Gra doskonałym prezentem dla małego i dużego oraz całej rodziny! Poczuj się jak bohater serialu i zagraj:)

Zapraszamy do zamówień

Ilość
Super gra dla całej rodziny na podstawie serialu  Lombard. Życie pod zastaw wyprodukowana wspólnie z producentami serialu i portalem Alexander. Gra doskonałym prezentem dla małego i dużego oraz całej rodziny! Poczuj się jak bohater serialu i zagraj:) Zapraszamy do zamówień

Z pewnością kojarzysz serial emitowany w Telewizji Plus o nazwie Lombard. Życie pod zastaw. Na podstawie tego serialu powstała ciekawa i warta uwagi gra Lombard Życie pod zastaw.

Dzięki tej grze przeniesiesz się do świata serialu i będziesz miał okazję wcielenia się w jedną z postaci tegoż serialu – Andżelikę, Lolka, Mariusza, Benię, Macieja lub Adka. Gra uczy przedsiębiorczości i strategicznego myślenia.

Wymaga odpowiedniego analizowania, przez to jest bardzo wciągająca i może pochłonąć wiele godzin.

Lombard Życie pod zastaw jest propozycją spędzania czasu dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich znajomych. Uczy przedsiębiorczości i podejmowania adekwatnych i rozsądnych decyzji. Doskonała zabawa w gronie rodziny i przyjaciół gwarantowana.

Na czym polega gra Lombard życie pod zastaw?

Celem jest zarobić możliwie jak najwięcej pieniędzy oraz zyskać szacunek i uznanie szefa lombardu – Kazimierza. W grze chodzi o kupowanie i sprzedawanie rzeczy, które zostały zastawione.

Wszystko odbywa się na zasadzie podejmowania właściwych decyzji, które sprawią, że wzbogacimy się. Lombard w rzeczywistości działa identycznie, jak gra Lombard życie pod zastaw. W grze rywalizujemy z innymi graczami, którzy również chcą się wzbogacić oraz zyskać uznanie szefa Kazimierza. Ważne jest zastosowanie odpowiedniej strategii podczas rozgrywki, która pozwoli zwyciężyć.

Ciekawa i wciągająca rozgrywka

Lombard i kierowanie nim, wymaga przemyślanej strategii, odpowiedzialności i sprytu. Niesamowite zwroty akcji, dające sporo rozrywki licytacje przedmiotów. Do tego należy dodać wątek humorystyczny, który pojawia się w grze.

Jak grać w Lombard życie pod zastaw?

Do naszej dyspozycji jest plansza oraz rekwizyty, które znajdują się na stole. Następnie trzeba postawić pionki na środku planszy, natomiast plastikowy pionek mierzy czas na polu poniedziałek. To od nas zależy, jak długo będzie trwać rozgrywka. Podejmujemy decyzję jak długo chcemy grać. Każda kolejka to osobny dzień. Na początku gracz dostaje gotówkę o wartości 1200 zł. Do tego otrzymuje 4 losowe Karty Przedmiotu. Całościowo mamy do dyspozycji aż 6 kategorii Kart Przedmiotu. Trzeba umiejętnie nimi handlować. Przedmioty, które zamierzamy kupić mają ukryte wady i atuty, które zmieniają ich wartość w trakcie gry. Rzucanie białą kostką przesuwa pionka po planszy. Istotna jest także licytacja w grze. To wszystko decyduje o niezwykłej atrakcyjności gry Lombard życie pod zastaw.

Podsumowanie gry

Gdy zdecydujesz się na zakup tej gry, masz naszą gwarancję że świetnie spędzisz czas z rodziną lub znajomymi. Gra wymaga pewnych umiejętności strategicznych oraz podejmowania racjonalnych decyzji. Ważne są także zdolności negocjacyjne. To konkretne zalety tej gry. Nie można przejść obok niej obojętnie.

Mogą w nią grać zarówno młodzi jak i starsze osoby. Nie ma tutaj żadnych przeciwwskazań. Kup koniecznie teraz tę grę i spędź najmilsze chwile, kierując swoim lombardem. Podejmuj odważne i przemyślane decyzje! Satysfakcja na najwyższym poziomie i mega zabawa dla każdego.

ale9325811487
99 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1