Kawa ziarnista Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg

55,00 zł
Brutto
Dostępny

Kawa ziarnista Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg

Ilość
Lavazza Crema Dolce - kawa na profesjonalną okazję
Włoska kawa ziarnista Lavazza Crema Dolce to mieszanka najwyższej klasie arabiki (80%) i robusty (20%), która dzięki starannej selekcji oraz odpowiedniemu wypaleniu posiada niepowtarzalny smak oraz zapach.
Kawa ziarnista Lavazza Crema Dolce sprawdzi się również jako kawa do budynku również do biura. Mieszanka ta umożliwia radość z delektowania się włoską kawą.
Smak, który koi nerwy
Kawa ziarnista Lavazza Crema Dolce jest dobry smak, w którym nie dominuje ani gorycz, ani kwasowość. Z łatwością można zarejestrować w niej klasyczny czekoladowy charakter wymieszany z orzechowym aromatem. Lavazza Crema Dolce sprawdzi się do pieczenia w ekspresach kolbowych i automatycznych.
Sprawdzi się w wszelkiej formie
Lavazza Crema Dolce z uwagi na domowy delikatny, lecz bogaty smak doskonale sprawdzi się w twarzy espresso lub americano, jednak równie doskonale koncentruje się z mlekiem, będąc idealne cappuccino.
Crema Dolce posiada średnią zawartość kofeiny, dlatego potrafimy ją naciskać na pobudzenie o poranku, ale pomoże nam również jako kawa do popołudniowej przerwy.
a8512828368
40 Przedmioty

Dane techniczne

Skład
80% Arabica, 20% Robusta
Częstotliwość
palenia: Średni
Waga
1000g
Typ
Kawa ziarnista

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane