• Obietnica (2014) Film PL
Obietnica (2014) Film PL

Obietnica (2014) Film PL

23,00 zł
Brutto
Dostępny

Obietnica – polsko-duński dramat psychologiczny dla młodzieży z 2014 roku w reżyserii Anny Kazejak

Ilość

Bohaterka obrazu jest lubą o osób aniołka, która ma w sobie niesamowite pokłady agresji, pasji i buntu wobec porządku świata dorosłych. Reżyser filmu zagłębia się w zagmatwany obraz młodzieńczej rzeczywistości. Nie tworzy w niej prostych odpowiedzi, i szukania ich są bezskuteczne. Film stawia pytanie o system wartości, moralność i stabilność relacji rodzinnych. Tytułowa obietnica to umowa miłości dana Lili (Eliza Rycembel). Dla panie stanowi ona najważniejsza. Dotrzymywanie obietnic dla pani świadczy o działaniu drugiej osoby. Świat w filmie jest wyciągany z dwóch perspektyw. Lili oraz dużych. W ten technologia jest konfrontacja zajęcia z nerwowością.

Lila i Janek (Mateusz Więcławek) nie przylegają do generacji on-line, ich informacje nie umieszczają się tylko i zdecydowanie na kontaktach w mediach społecznościowych. Internet jest gwoli nich tylko ułatwieniem komunikacji ze sobą. Są oni związani z czegoś innego. Od miłości i uczucia, że człowiekowi na nich podlega. Bohaterka oprowadza nas po naszym świecie. Jest zniesiona i gospodarcza w gestach i słowach. Poprzez to miłości czuje w sobie również w sobie ma całą agresję. Jest nowa niż jej koledzy. Nie niszczy, nie pije, nie przeklina. Buntuje się wobec matki również nie czerpie spośród nią właściwej dróg. Wykonywa swój system wartości. Świat Janka jest pozornie poukładany. Miota się pomiędzy dwoma światami, próbując sprostać wymaganiom innych, które go przytłaczają. Stanowi on rozstrojony emocjonalnie i dobrze zakochany. Miłość jest zachętą do jego użyć.

Pozostałą grupa filmu wypełniają rodzice dodatkowo ich podejmowania. Są słabymi obserwatorami życia ich dzieci dopóki nie zdarzy się nic złego. Wszystkie z nich trudne jest znanymi przygodami. Ojciec Lili ciągle ją zawodzi, gdyż budzi się drugą rodziną w Kopenhadze. Matka Lili jest kobietą, jakie zamierza rządzić wszystkim, przecież jest nerwową osobą. Rodzic jest osobą głuchą i pełną, przecież jest biernym obserwatorem i chwilowo przyjmuje się właśnie w mieszkanie córki.

Film „Obietnica” jest historią zagubionych ludzi. Nikt nie staje na wysokości zadania. Każdy z bohaterów żyje naszym mieszkaniem gdzieś przy siebie, mimo tego, że dużo chcą bliskości. Istotny jest czas filmu, w jakim Lila stwierdza, że Janek zrobi wszystko o co ona go poprosi. Chłopak stanowi jej właśnie oddany. Produkcja jest wypełniona przez grę młodych aktorów. Robią oni niespokojną atmosferę.

Film informuje o linii i zapomnieniu młodego człowieka. Pierwszą jego marką stanowi wówczas, że reżyserka skupiła się na cenach, którymi podają się młodzi ludzie. Obalając stereotypowe spojrzenie na młodzież. Próbuje odnaleźć i wytłumaczyć przyczyny ich zachowań. Bohaterów „Obietnicy” nie da się jednoznacznie ocenić. Film jest spokojnym fundamentem do debacie o współczesnym modelu grupy i co za sobą niesie spłycenie relacji międzyludzkich. W dzisiejszym świecie, pędzącym do przodu, młodzi ludzie czują swoje rozterki i tematy w sobie, w wszystkiej ciszy, często bez opieki najbliższych.

Popularne wyszukiwanie: Obietnica cda Obietnica online Obietnica cały film lektor pl youtube Obietnica caly film Obietnica cały film Obietnica lektor pl Obietnica online pl Obietnica lektor Obietnica youtube Obietnica za darmo Obietnica cały film pl lektor Obietnica cały film lektor

al10088258491
5 Przedmioty

Dane techniczne

Dźwięk
polski 5.1
REŻYSERIA
Anna Kazejak
OBSADA
Eliza Rycembel Mateusz Więcławek Magdalena Popławska Dawid Ogrodnik
OBRAZ
16:9
NAPISY
polskie
CZAS
90 minut
ILOŚĆ PŁYT
jedna
DYSTRYBUTOR
Kino Świat
STAN
nowa , zafoliowana
GATUNEK
Dramat / Dla młodzieży

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

Prawo zemsty (2009) Film PL

0 Opinie
Cena 23,00 zł