Atak Paniki (2017) Film PL

23,00 zł
Brutto
Dostępny

Radiowiec, kelner, panna młoda, pisarka, mąż i żona oraz behawiorysta zwierząt dostają ataku paniki. 

Ilość

Człowiek tak dużo próbuje zamknąć w sobie i nauczyć światu, że radzi sobie doskonale ze całym, a przede każdym z samym sobą, że w obrębie czara goryczy się przelewa i następuje wybuch, godny „Gnoja” Kuczoka. Mowa o filmie „Atak Paniki” w reżyserii Pawła Maślony. Film odbiega od mainstreamowych polskich prac na wielu miejscach: scenariusza, obsady aktorskiej, fabuły, montażu czy dialogów. Z pewnością historia przedstawiona w niniejszy środek nie przypadnie ludziom do poziomu, jednak chwila zastanowienia i ocena tego, co chciano nam przekazać za pomocą filmu, rzuca na odbiór właściwe światło. Puenta jest spokojna. Ludzie kumulują naprawdę wiele miłości i dużych chwil, że ich ogrom powstaje w kilka odpowiednim czasie.

Atak Paniki (2017) Film PL

Że nikt nie jest dzbanem bez dna, więc, wcześnie czy później, musi nastąpić przepełnienie. Film zrobiony istnieje na kilku wątkach, które połączone są historiami bohaterów wzajemnie się zazębiających. Z pozoru niezależne zdarzenia trzymają w liczny mianownik w role przedstawionych osób.

Postaci wykorzystywane są przez nowe twarze polskiego aktorstwa, oprócz mało danych osób m.in. Dorotę Segdę, Artura Żmijewskiego czy Magdalenę Popławską. Poruszane w filmie treści nawiązują silnie do współczesności, czasem poruszając niewygodne wątki tabu ( zarabianie poprzez sex kamerki, leczenie psychiatryczne farmakologią itp.), zainteresowania młodzieży (marihuana, gry komputerowe) oraz zależności korporacyjne i zakłamanie dorosłych pracowników z szeroką wartością społeczną.

Reklamowany jako komedia, nie wiele jest zgodnego z humorem, chyba że czarnym a raczej wysublimowanym, niemasowym. Każdy kto z opinią poświęci czas potrzebny na obejrzenie filmu, pozna historię ludzi trochę zagubionych, będących według swoich pomysłów, jednak kompletnie stłamszonych i doskonale pozbawionych wolności. Zagubionych i przygniecionych swoim mieszkaniem, nie chętnych, by dać się do własnych błędów.

Biegnących, lecz w innym sobie celu. Wreszcie obdartych ze złudzeń i przybranych masek, nagich przed samym sobą.

Popularne wyszukiwanie: Atak paniki cda Atak paniki online Atak paniki cały film lektor pl youtube Atak paniki caly film Atak paniki cały film Pełna chata lektor pl Atak paniki online pl Atak paniki lektor Atak paniki youtube Atak paniki za darmo Atak paniki cały film pl lektor Atak paniki cały film lektor

al9101855761
4 Przedmioty

Dane techniczne

Dźwięk
polski 5.1
REŻYSERIA
Paweł Maślona
OBSADA
Artur Żmijewski Dorota Segda Magdalena Popławska Grzegorz Damięcki Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
OBRAZ
16:9
NAPISY
polskie
CZAS
99 minut
ILOŚĆ PŁYT
jedna
DYSTRYBUTOR
Akson Studio producent: Jan Kwieciński
STAN
nowa , zafoliowana
GATUNEK
Dramat / Komedia

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

Prawo zemsty (2009) Film PL

0 Opinie
Cena 23,00 zł