• Prawo zemsty (2009) Film PL
Prawo zemsty (2009) Film PL

Prawo zemsty (2009) Film PL

23,00 zł
Brutto
Dostępny

Kiedy kobieta i córka Clyde'a Sheltona zostają brutalnie zamordowane, oraz ich zabójca unika kary, bohater przygotowuje plan zemsty nie wyłącznie na oprawcach, ale także wymiarze sprawiedliwości.

Ilość

Clyde Shelton (Gerard Butler) jest rzetelnym i kochającym gościem i rodzicem i prawym człowiekiem, którego kobieta i córka zostają brutalnie zamordowane i zgwałcone podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy zostają zatrzymani, sprawę otrzymuje głodny sukcesu prokurator z Filadelfii, Nick Rice (Jamie Foxx).

PRAWO ZEMSTY GERARD BUTLER

Nick proponuje drinkowi z włamywaczy złagodzenie wyroku w zmian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Mija dziesięć lat. Człowiek, który uniknął kary za morderstwo jest znaleziony martwy, a do winy bez wahania daje się Clyde Shelton.

Po czym bez ogródek uprzedza Nicka: albo tenże naprawi błąd w systemie sprawiedliwości, przez który ucierpiała jego rodzina lub duże role związane z tamtym procesem zginą.

Niebawem Shelton zaczyna pisać swoje możliwości, aranżując zza krat więzienia serię wyjątkowo szatańskich zabójstw, których nie odda się przewidzieć ani powstrzymać.

Na Filadelfię pada strach, kiedy nasze osoby, jedna po drugiej giną z polecenia Sheltona, a władze są bezradne wobec jego stałych poczynań. Kolejnym ofiarom zapobiec może właśnie Nick, a w ostatnim punktu będzie potrzebował przechytrzyć błyskotliwego socjopatę w złym pojedynku umysłów, w którym nawet najdrobniejszy błąd oznacza śmierć.

Zdając sobie sprawę, że na muszce Sheltona odnalazłaby się absolutnie jego własna rodzina, Nick zaczyna rozpaczliwy wyścig z czasem, stając do podróże ze bardzo dużym przeciwnikiem, który zawsze stawia się obejmować go o krok.

Popularne wyszukiwanie: Prawo zemsty cda Prawo zemsty online Prawo zemsty cały film lektor pl youtube Prawo zemsty caly film Prawo zemsty cały film Prawo zemsty lektor pl Prawo zemsty online pl Prawo zemsty lektor Prawo zemsty youtube Prawo zemsty za darmo Prawo zemsty cały film pl lektor Prawo zemsty cały film lektor

al10129759065
9 Przedmioty

Dane techniczne

Dźwięk
polski 5.1 ( lektor ) , angielski 5.1
REŻYSERIA
Gary Gray
OBSADA
Gerard Butler , Jammie Foxx , Colm Meaney , Leslie Bibb , Bruce McGill , Michael Irby , Gregory Itzin i inni.
OBRAZ
16:9
NAPISY
polskie
CZAS
108 min
ILOŚĆ PŁYT
jedna
DYSTRYBUTOR
BEST FILM
STAN
nowa , zafoliowana
GATUNEK
Thriller

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.