• Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
 • Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe
Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe

Słuchawki z mikrofonem Defender G-120 dla Graczy pomarańczowe

45,00 zł
Brutto
na magazynie

Słuchawki z mikrofonem Defender Aura HN-102

Ilość

Słuchawki bezprzewodowe ph20 z mikrofonem

Niektórzy z nas przekonali się o tym, że słuchawki bezprzewodowe ph20 z mikrofonem to opcja dość tania, a z laptopem lub ze smartfonem mogą połączyć się za pomocą Bluetooth, czyli połączenie to działa do około dziesięciu metrów. Niektórzy główny atut tego sprzętu dostrzegą w jego okazyjnej cenie, ale nie każdy tak pomyśli, bo pewna część z nas woli zapłacić za słuchawki bezprzewodowe nawet równowartość tych dość dobrych butów taktycznych, po to by używać danych słuchawek bezprzewodowych przez te pięć lub osiem lat, ale inni tak długo używają tych nie markowych bo dbają o takowe i co równie istotne nie przeszkadza im to, że markowe są o wiele ciekawszymi, jeśli chodzi o parametry, czyli dźwięk wydobywający się z nich jest tym bardziej czystym, a mikrofon do rozmów może mieć bardziej imponującą czułość.

Obecne realia.

Realia obecnie panujące to mikrofony wbudowane do laptopów i to wraz z kamerami internetowymi. Tego typu dodatki w praktyce mają zastąpić gadżet taki jak słuchawki bezprzewodowe ph20 z mikrofonem do rozmów, ale nie w każdym laptopie ten wbudowany mikrofon spełnia standardy. Mowa tu dokładnie o tym, że mikrofon znajdujący się ponad metr od ust to nie to samo, co ten znajdujący się przy samej twarzy. Wiele znaczy też ta akuratność jakościowa słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem do rozmów. Jednym słowem na tego typu sprzęt można wydać tę równowartość zestawu ogumienia do popularnego auta kompaktowego i zapewne takie słuchawki wytrzymają te pięć lub osiem lat użytkowania. Z drugiej strony nie każdy chce aż tyle wydawać na taki dodatek, czyli dla dość wielu ważniejszym parametrem od czystości dźwięku jest ta atrakcyjna cena. Rzecz jasna ta cena nie może być też śmiesznie niską, bo takie bardzo tanie słuchawki już po kilku miesiącach używania można wyrzucić do śmietnika. Dlatego znaczna część ludzi pracujących na laptopach szuka słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem zaliczanych do tych akuratnych, po to by używać ich przez te trzy lub cztery lata, bo takie słuchawki to niska cena i wystarczająca jakość, a ciekawa stylistyka to ich dodatkowy atut.

Czy stylistyka wykonania ma znaczenie także w tanich słuchawkach?

Nawet słuchawki bezprzewodowe ph20 z mikrofonem do rozmów w sensie stylistycznym nie są opcją słabą. Mowa tu dokładnie o tym, że w obecnych czasach nawet opcja nieco tańsza musi mieć pewną liczbę tych ciekawych i barwnych detali stylistycznych, po to by zaciekawić nabywcę i to nawet tego, który szuka tego niezbyt drogiego sprzętu. Jednym słowem w obecnych czasach dość wielu potencjalnych nabywców kupuje oczami, a od pewnej klasy nawet słuchawki muszą być ciekawymi w sensie wizualnym. Muszą też dość dobrze działać, czyli w sposób wzorowy przewodzić dźwięk. Takie wzorowe funkcjonowanie to problem w przypadku tych najtańszych sprzętów, ale z tymi nieco droższymi jest już lepiej i o tym świadczą choćby te rankingi niezawodności publikowane przez niezależnych ekspertów. Takowe często ukazują słuchawki z tej średniej półki cenowej jako te dobre lub przynajmniej akuratne, bo tak jest w rzeczywistości.

Typowa forma użytkowania.

Wielu z nas będzie używać słuchawek bezprzewodowych ph20 z mikrofonem do pracy, czyli będą się one łączyć z tym typowym laptopem biznesowym, który jest też opcją dostatecznie lekką. Taki laptop biznesowy ma wbudowana kamerę internetową  i mikrofon jako opcję standardową, ale tylko te lepsze laptopy zaliczane do biznesowych mają dwa mikrofony, które dają lepszy dźwięk. dlatego też mikrofon bezprzewodowy łączący się po bleutooth to dobry pomysł, który się sprawdzi w tym konkretnym przypadku. Mowa tu o tym, że dość wielu z nas nie do końca ufa mikrofonowi oddalonemu od naszej twarzy o ponad metr. Takowy nie do końca działa poprawnie i to zwłaszcza jeśli znajduje się w obudowie laptopa. Nie każdy widzi w tym minus, ale niektórzy wolą mieć te słuchawki połączone z mikrofonem i to choćby ze względu na przyzwyczajenie. Takie przyzwyczajenie to częste powtarzanie tego, że mikrofon i słuchawki na głowie przekazują dźwięk o wiele lepiej niż inne opcje, które daja więcej wygody.

PL9758389675ale
12 Przedmioty

Dane techniczne

Kolor
Czarny + pomarańczowy
Częstotliwość
(mikrofon): 20–16000 Hz
(słuchawki): 20–20000 Hz
Typ
Zakres częstotliwości: 18–20000 Hz
Rodzaj
mocowania: Pałąk
słuchawek: Nakładane
Materiał
Oprawa akustyczna: Otwarte
słuchawek: Tworzywo sztuczne
Średnica
membrany: 40 mm
Długość
2 m
Komunikacja
Przewodowa
Złącza
2 x 3.5 mm jack
Impedancja
(mikrofon): 2.2 kOhm
(słuchawki): 32 Ohm
32 Ohm
Czułość
(mikrofon): 54 dB
(słuchawki): 110 dB
85 dB

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1

Produkty powiązane

Tani zestaw Komputerowy
 • Wyprzedaż!
 • -551,00 zł

Tani zestaw Komputerowy

1 Opinie
Cena 199,00 zł 750,00 zł