• ViralBox - półki do lodówki.
  • ViralBox - półki do lodówki.
ViralBox - półki do lodówki.

ViralBox - półki do lodówki 4 szt

88,00 zł
Brutto
na magazynie

Niech w lodówce zapanuje porządek! Trudno sobie wyobrazić współczesną kuchnię bez lodówki. Cena dotyczy zestawu 4 koszyków w różnych kolorach. 

Ilość

Niech w lodówce zapanuje porządek!

 

Trudno sobie wyobrazić współczesną kuchnię bez lodówki. Jest to niemalże centralny punkt każdej kuchennej zabudowy. Wraz z gromadzeniem się produktów spożywczych w jej wnętrzu, często tworzy się w niej nieporządek, szczególnie dotyczy to warzyw i owoców. Zazwyczaj przeznaczona jest dla nich dolna szuflada w środku, czasami jest ona dzielona. Nieraz jednak potrzeba nam więcej możliwości na przechowywanie żywności. Wolnostojące pojemniki są najprostszym rozwiązaniem, ich wadą jest jednak zajmowanie miejsca w środku.

 

Dodatkowo, często je przestawiamy, co sprzyja zapominaniu o zawartości pojemników, gdyż mogą się „schować” za innymi rzeczami. Takim sposobem nasza lista zakupów znów się wydłuża, gdy odkrywamy że produkty mogące się zepsuć zrobiły to w momencie gdy mieliśmy na nie ochotę. Często wynika to po prostu z braku dostępnego miejsca. Nawet standardowych rozmiarów lodówka może okazać się niewystarczająco pojemna, szczególnie jeżeli domowników jest więcej a każdy lubi co innego. Jak więc wygospodarować w lodówce więcej przestrzeni? Z pomocą przyjdą nam pojemniki ViralBox. Są to wykonane z wysokiej jakości tworzywa pojemniki z dwoma klipsami.

 

 

 

 

 

Za ich pomocą, możemy zamocować pojemniki do półek lodówki, zyskując w ten sposób dodatkowe miejsce na przechowywanie. Są one łatwo wysuwane, przez co nie trzeba używać dużej siły aby dostać się do ich zawartości. Dzięki kilku takim pojemnikom, bez trudności posegregujemy wszystko co może znaleźć się w lodówce. Nie stracimy płaskiej przestrzeni półek, przez co na większe rzeczy będzie wystarczająco dużo miejsca. Kupując kilka takich pojemników ułatwimy sobie codzienne sprawunki, ponieważ wystarczy jeden rzut oka, aby dostrzec braki w zaopatrzeniu lodówki.

 

 

W ten sposób oszczędzamy również nasze pieniądze, gdyż szybciej dostrzeżemy drobniejsze rzeczy mogące zacząć tracić swoją przydatność do spożycia. Nie warto marnować żywności, tym bardziej własnych pieniędzy – dlatego pojemniki ViralBox to dobra propozycja za rozsądną cenę. Materiał z którego są wykonane jest bardzo trwały, więc jeżeli nam upadną, raczej wyjdą z tego cało. Są także banalnie łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy gąbka i płyn do mycia naczyń, można je również umyć w zmywarce. Pojemniki ViralBox nie ograniczają się tylko i wyłącznie do lodówki. Znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, czy to w łazience, czy też w pokoju dziecięcym. Przy ich ergonomicznym wykonaniu nawet dzieci poradzą sobie z ich obsługą. Wszędzie tam, gdzie są półki czy blaty znajdą zastosowanie pojemniki ViralBox.

 

 

Szybko i wygodnie uzyskamy podręczny schowek na drobiazgi i inne łatwo gubiące się przedmioty. Wszyscy znamy takie chwile, w których chcielibyśmy mieć pod ręką miejsce na często używany przedmiot, gdy go nie ma – odkładamy go, a potem zapominamy. Późniejsze poszukiwania nieraz mogły nas doprowadzić do frustracji. Oszczędźmy sobie nerwów, dzięki porządkowi jaki zapanuje w domu a wszystko to dzięki genialnemu w swej prostocie wynalazkowi jakim są pojemniki ViralBox.

 

ViralBox
955 Przedmioty

Dane techniczne

Szerokość
od 20,5 co do 28,5 cm
Głębokość
16,4 cm
Rodzaj materiału
EKOPlatik
damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

Niestety przesyłki nie otrzymałem jednak bardzo. Szybki otrzymałem zwrot

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki 4 szt:

Wszystko ok, bardzo szybko

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki 4 szt:

Profesjonalna obsługa, świetny kontakt, serdecznie polecam.

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

Super produkt, dobrej jakości tworzywo. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę, że koszyczki pasują do lodówek o klaskich półkach. Dobry kontakt ze sprzedającym

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

super,szybko i sprawnie polecam

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

O.K. Polecam w 100%

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

Żona jest bardzo zadowolona z tych półek, udany zakup.

damian k
2020-10-09
ViralBox - półki do lodówki:

super sprawa polecam

Komentarze (3)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.