Kim tak właściwie jesteśmy?

Firmę cozacena tworzy grupa dynamicznych i chętnych do stałego rozwoju ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju i oferujemy najwyższą jakość swojej pracy. Jako pracownicy zadbamy o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół podczas wysyłki towaru, jak również podczas rozmowy z klientem. Jesteśmy otwarci na kontakt telefoniczny oraz ten prowadzony drogą mailową. Dobrze wiemy co jest najlepsze dla konsumentów i postaramy się aby jakość wykonywanych przez nas usług była najwyższa na Allegro! Jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy posiadają same dobre opinie i jesteśmy tak szeroko chwaleni przez kosumentów.

Co dobrego oferujemy?

Nasz asortyment jest naprawdę szeroki i często zwiększa się on o nowe przedmioty. Wśród naszych ofert znajdą Państwo przede wszystkim wszelkiego rodzaju sprzęty AGD oraz przeróżne zestawy startowe. Dostępne są również płatne promocje działające w mediach społecznościowych. Prawdopodobnie, jesteśmy jedyną firmą na Allegro oferującą asortyment tego typu. Wyróżnia nas nie tylko staranność, ale również dbałość o to, aby konsumenci znaleźli nareszcie to czego tak naprawdę szukają w sklepach internetowych. Oferujemy sprzęty, które nie są ogólnodostępne na rynku. Cechuje nas pełna oryginalność i dbałość o każdy szczegół. 

Nasze ceny...

... są bardzo przystępne i utwierdzają konsumentów w przekonaniu, że to właśnie u nas jest najlepiej i przede wszystkim najbezpieczniej! Bezpieczeństwo to coś czego obecnie brakuje w internecie. Ciągłe oszustwa, manipulacje ze strony sprzedawców oraz firm są na porządku dziennym. Wiele osób sprzedających na Allegro nie pała optymizmem do rozmów z klientem. Są oni znudzeni swoją pracą i często udzielają nieprawidłowych informacji dotyczących rozważanej sprawy. Nasz zespół nie tylko zaoferuje Ci najlepszą cenę na rynku, ale również pomoże Ci w problemie i sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Poczucie bezpieczeństwa od momentu zakupu, aż do końca gwarancji na dany przedmiot. 

Klient nasz Pan

Zespół cozacena nigdy nie lekceważy konsumenta. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, która nie zapuściła jeszcze swych korzeni w świecie biznesu. Firmy powstałe w latach 90. ubiegłego wieku to przedsiębiorstwa charakteryzujące się najczęściej brakiem zrozumienia dla klienta, żerowaniem na konsumentach oraz wykorzystywaniem ich do swoich celów. Młodsze przedsiębiorstwa zbudowane są przez nowe pokolenia ludzi otwartych na innych ludzi. Wszyscy zasługujemy na wzajemny szacunek i zrozumienie podczas problematycznej sytuacji. Jako, iż jesteśmy małą firmą możemy indywidualnie spojrzeć na Państwa problem. Nic nie staje na przeszkodzie aby pomóc klientowi w potrzebie. Warto dodać również to, iż jesteśmy mistrzami w szybkiej wysyłce towaru i zwykle paczki zostają nadane oraz wysłane w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty. 

Naszą misją jest...

... uszczęśliwianie klienta nietypowym asortymentem oraz okazyjnymi cenami. Nasz zespół stworzony jest do tego aby w odpowiedzialny i świadomy sposób dobierać asortyment do potrzeb konsumentów. Naszą misją jest zadbanie o środowisko, dlatego wysyłamy nasze przesyłki w jak najbardziej ekologicznych formach. Wysyłamy nasze produkty paczkomatem, aby ulatniało się mniej szkodliwych spalin. Paczkomaty to jedna z bardziej eco-friendly opcji dostarczania towaru do klienta. Naszym konsumentom zalecamy również poruszanie się do paczkomatu rowerem, pieszo bądź komunikacją miejską. Jako świadomy zmian klimatycznych zespół cozacena zachęcamy konsumentów do czynnego brania udziału w procesie ratowania środowiska i oczyszczania świata z wszelkich zanieczyszczeń.