Uchwyt samochodowy na szybę na telefon Forever CH-100

23,00 zł
Brutto
Dostępny

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100

Ilość

Często korzystasz z nawigacji podczas jazdy oraz nie raz zdarza Ci się wyjeżdżać na dłuższe dystanse? Szukasz wysokiej jakości gadżetu, który pomoże Ci utrzymać swoją nawigację, bądź telefon komórkowy w bezpiecznym miejscu, pozostając zarówno w zasięgu Twojego wzroku oraz ręki? Postaw na uniwersalny i nowoczesny Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100, który zapewni Ci komfort i wygodę w trakcie trasy.

 

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 to wykonany z najwyższej jakości materiałów gadżet, który przeznaczony jest do zaczepienia na nim urządzenia elektronicznego. Z powodzeniem możesz korzystać z niego z większością modeli smartfonów, jak, i nawigacji. Dzięki temu uchwytowi zapewnisz sobie komfort i wygodę podczas jazdy, a swój telefon będziesz mieć zawsze pod ręką, oraz w zasięgu wzroku. Produkt ten zapewni Twojemu urządzeniu maksymalny poziom stabilności, który zostanie zachowany nawet podczas bardzo wyboistych dróg, sprawiając, że nie będzie ono zmieniać pozycji ani ruszać się bądź wypadać. Obrotowa głowica gadżetu umożliwia Ci przekręcanie telefonu w zakresie 360 stopni w praktycznie każdej płaszczyźnie, oraz może być użytkowana zarówno w poziomie, jak i w pionie.  

 

Podstawowe cechy gadżetu - dlaczego warto się w niego wyposażyć?

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 jest UNIWERSALNY, oznacza to, że z powodzeniem możesz użytkować za jego pomocą różnych urządzeń mobilnych. Dedykowany jest do ekranów o przekątnej do 6,5 cala, dlatego z łatwością dostosujesz do niego swój telefon bądź nawigację. 

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI tego produktu jest niezwykle prosta i wręcz błyskawiczna. Jak je zamontować? Wystarczy, że przymocujesz uchwyt do szyby za pomocą dociśnięcia przyssawki, a następnie zablokujesz go kliknięciem. Telefon lub nawigację umieścisz w uchwycie za pomocą rozstawu ramion, które automatycznie dopasują się do rozmiarów Twojego urządzenia. Rozstaw ramion wynosi od 5,5 do 8,5 cm.

 Kolejnym atutem tego wyjątkowego uchwytu do urządzeń elektrycznych jest KOMFORT UŻYTKOWANIA, jaki z niego wynika. Swój telefon na gadżecie możesz użytkować zarówno w poziomie, jak i w pionie, a co równie istotne, możesz także swobodnie kontrolować jego nachylenie, dzięki czemu ustawisz swoje urządzenie tak, aby było to jak najwygodniejsze dla Ciebie. 

 

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 zapewni Twojemu urządzeniu BEZPIECZEŃSTWO i STABILNOŚĆ, sprawiając, że będzie ono w pełni bezpieczne podczas jazdy, co jest bez wątpienia bardzo kluczowym czynnikiem. Z łatwością możesz użytkować podłączonego do uchwytu urządzenia, oraz korzystać z wszelkich jego funkcji, nie musząc tym samym rozpraszać się podczas jazdy. Twój telefon pozostanie także w pełni zabezpieczony przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami, które mogą być przyczyną wyboistych i krętych dróg.

 

KLASYCZNY DESIGN produktu sprawia ponadto, że Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 pasuje do praktycznie każdego wnętrza samochodu i z pewnością będzie dobrze wyglądał także w Twoim pojeździe. Zaprojektowany został tak, aby wyglądać modernistycznie i jednocześnie stylowo, zachowując przy tym maksimum działania i elegancką klasę. 

 

pl9606862490
6 Przedmioty

Dane techniczne

Kolor
czarny
Rozmiar
Rozstaw ramion: 5 - 8,5 cm
długość pałąka: 10 cm
Wysokość
10 cm
Sposób montażu
Szyba
neil n
2019-11-08
Lorem ipsum:

Lorem ipsum

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Bestsellery
Nie ma treści do pokazania! Proszę wybrać kategorie w module Back Office - SP Filter Products - ID 1