• Szczotka do czyszczenia szkła
 • Szczotka do czyszczenia szkła 2
 • Szczotka do czyszczenia szkła 3
 • Szczotka do czyszczenia szkła 4
 • Szczotka do czyszczenia szkła 4
 • Szczotka do czyszczenia szkła 5
 • Szczotka do czyszczenia szkła 6
 • Szczotka do czyszczenia szkła 7
 • Szczotka do czyszczenia szkła 7
 • Szczotka do czyszczenia szkła 8
 • Szczotka do czyszczenia szkła 8
 • Szczotka do czyszczenia szkła 9
Szczotka do czyszczenia szkła

Szczotka do czyszczenia szkła

26,00 zł
Brutto
na magazynie

Szczotka do czyszczenia szkła

Ilość

Marzysz o idealnie czystej zastawie szklanej? Jesteś perfekcjonistą w każdym calu, a smugi czy niedomyte plamy na długich szklankach doprowadzają Cię do granic Twojej cierpliwości? Mamy dla Ciebie super rozwiązanie. Od teraz każda szklanka, kieliszek czy szersza butelka będzie idealnie czysta bez większego wysiłku. Szczotka do czyszczenia szkła ze specjalną przyssawką idealnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni.

W prosty sposób przyczepisz ją do powierzchni zlewozmywaka i w końcu będziesz mogła spokojnie umyć szklane przedmioty bez lęku, że pękną Ci w rękach. Zaschnięty sok na samym dnie długiej szklanki, wino na dnie wąskiego kieliszka? Obie wiemy, że trudno jest dotrzeć do samego dna żeby dokładnie wymyć wnętrze. Zmywarka też nie zapewni takiej dokładności i efektu wow, jak dokładne ręczne umycie z osuszeniem.

Przy wykorzystaniu naszej szczotki do szkła masz gwarantowany efekt idealnie lśniącego szkła. Szklany wazon, na którym zgromadziło się wiele roślinnych osadów? Nie ma lepszego rozwiązania niż pachnący płyn, ciepła woda i nasza super szczotka. Wszystko będzie lśniło jak nowe. Każda z nas próbowała już wielu ciekawostek i nowości na rynku, ale nie wszystkie z nami zostały na dłużej. Ta szczotka to zdecydowanie HIT! Nie ma opcji, że będziesz brała pod uwagę inne rozwiązanie.

Szczotka do czyszczenia szkła

Taki gadżet to duże ułatwienie i pomoc w kuchni. Oprócz doskonałej jakości, sztywnych a jednocześnie elastycznych włókien wykonanych z najwyższej jakości włókien produkt zachęca swoją ceną. Koszt zakupu szczotki jest relatywnie niski - jest na każdą kieszeń. Pozwoli nam uzyskać efekt idealnie lśniącego szkła - ale czy to pomocnik tylko do kuchni? Jeśli mężczyźni mają w swoich domach królestwo majsterkowicza z sensownych rozmiarów umywalką mogą swobodnie zastanowić się nad zakupem produktu do codziennych czynności porządkowych. W garażu nie brakuje sprzętów do czyszczenia. Nasza szczotka, z uwagi na swoją bardzo sprytnie przemyślaną konstrukcję, zapewnia czyszczenie nie tylko z wewnętrznej strony, ale również z zewnątrz. Specjalnie wyprofilowana, o idealnym stopniu napięcia włosia daje nie tylko komfort użytkowania, ale również zapewnia bardzo długą wytrzymałość.

Szczotka doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie odbywają się zbiorowe imprezy. Organizując wesela, przyjęcia czy inne spotkania okolicznościowe, a także prowadząc pub lub restaurację musimy zadbać o każdy szczegół. Niezaprzeczalnie idealny poziom czystości w tego rodzaju miejscach to nie tylko wymóg wynikający z uregulowań prawnych, ale przede wszystkim rzecz podstawowa żeby spełnić oczekiwania potencjalnych klientów i być konkurencyjnym. Nikt  z nas nie wyobraża sobie korzystania z usług lokali, w których podaje się nam napoje lub pokarmy w niedokładnie umytej zastawie. Punkty gastronomiczne korzystają ze specjalnych przemysłowych sprzętów takich jak zmywarki, wyparzarki czy osuszacze. Jednak nie zawsze jest to wystarczające.

Przy przyschniętym do dna literatki słodkim soku lub tłustej, wodoodpornej szmince na krawędziach kieliszka do wina nie zawsze automatyczne procesy wystarczą aby szkło lśniło. W takich sytuacjach z pomocą przyjdzie nam nasza niezawodna szczotka do szkła. Jak sami widzicie znajdziemy dla niej naprawdę sporo zastosowań. Biorąc pod uwagę przystępną cenę produktu oraz jego dostępność za pośrednictwem kilku kliknięć w naszym sklepie internetowym decyzja o zakupie wydaje się bardzo prosta. Taki pomocnik w domu przyspieszy Twoją pracę i zwiększy jej wydajność przy zachowaniu najwyżej jakości. Dzięki naszej szczotce uchronisz się przed skaleczeniem związanym z pęknięciem szkła podczas mycia gąbką i zbyt dużym naciskiem dłoni.

Może ten gadżet zachęci też innych domowników do większego zaangażowania w porządki  i pomoc w obowiązkach domowych? Warto również pamiętać o stanie skóry naszych dłoni i paznokci. Przy użyciu tego fenomenalnego produktu zmniejszysz czas kontaktu skóry z detergentem i wodą i znacznie obniżysz ryzyko złamania paznokcia podczas szorowania przyschniętych resztek napojów.

ali4001290090477
99999 Przedmioty

Dane techniczne

Kolor
szary
Rozmiar
około 17.5*14 cm
Materiał
PP + PVC

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.