logo cozacena.pl

Wibrator Sexpander, cielisty

Sprawdź gdzie kupisz
Wibrator Sexpander, cielisty
w 1 sklepie w cenie 116,00 - 116,00 zł

Ta wyjątkowa zabawka to idealny dodatek do twojego wibratora, ale może być również używana jako pierścień erekcyjny na penisa lub masturbator na dłoń. Jest to bez wątpienia produkt 3 w 1! Zabawka wykonana jest z materiału TPE i wyposażona jest w dwa wibropociski o silnej wibracji.

Zabawka posiada w komplecie dodatkowy zestaw baterii. Zadarta w górę część zabawki służy do stymulacji łechtaczki, podczas gdy jej druga strona stymuluję pochwę. W ten sposób możesz uzyskać podwójny orgazm lub poćwiczyć nad uzyskaniem jednego. Jest to jedna z najlepszych zabawek z Shots Toys. Z przyjemnością polecamy ten zestaw.Oferty sklepów (1)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Wibrator Sexpander, cielisty

Ta wyjątkowa zabawka to idealny dodatek do twojego wibratora, ale może być również używana jako pierścień erekcyjny na penisa lub masturbator na dłoń. Jest to bez wątpienia produkt 3 w 1! Zabawka wykonana jest z materiału TPE i wyposażona jest w dwa wibropociski o silnej wibracji. Zabawka posiada w komplecie dodatkowy zestaw baterii. Zadarta w górę część zabawki służy do stymulacji łechtaczk

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty