logo cozacena.pl

Telewizor MANTA ANDROID TV 32 LED9320E1S EMPEROR Bezpłatny odbiór osobisty w ponad 70 sklepach Partn

Sprawdź gdzie kupisz
Telewizor MANTA ANDROID TV 32 LED9320E1S EMPEROR Bezpłatny odbiór osobisty w ponad 70 sklepach Partn
w 1 sklepie w cenie 969,00 - 969,00 zł

Telewizor LED9320E1S wyróżnia się na tle rynku - otwartym systemem Android, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak np. Netflix i wielu innych. Ma również łatwy i bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego może pobierać ulubione aplikacje.Telewizor charakteryzuje się również najlepszym odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran.Oferty sklepów (1)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Telewizor MANTA ANDROID TV 32 LED9320E1S EMPEROR Bezpłatny odbiór osobisty w ponad 70 sklepach Partner AGD RTV Darmowa dostawa od 99 złotych!

Telewizor LED9320E1S wyróżnia się na tle rynku - otwartym systemem Android, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak np. Netflix i wielu innych. Ma również łatwy i bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego może pobierać ulubione aplikacje.Telewizor charakteryzuje się również najlepszym odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran.

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty