logo cozacena.pl

Tanie Żelazko elektryczne Teesa TSA2010

Sprawdź gdzie kupisz
Tanie Żelazko elektryczne Teesa TSA2010
w 1 sklepie w cenie 64,00 - 64,00 zł

TSA2010 to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne żelazko z odporną na zarysowania stopą ceramiczną. Maksymalna moc 2400W sprawia, że produkt szybko się nagrzewa i jest gotowy do pracy już po kilku sekundach od włączenia. Silny pionowy wyrzut pary 130g pozwoli rozprasować nawet najcięższe zagniecenia, a regulacja dystrybucji pary umożliwia dostosowanie jej do potrzeb i zapobiec zniszczeniu delikatnych tkanin. Urządzenie posiada blokadę kapania, która zapobiega powstawaniu plam na tkaninach.

Utrzymanie żelazka w czystości jest bardzo proste - funkcja auto-czyszczenia pomaga zachować czystość stopy, a filtr antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia. Żelazko TSA2010 dba o bezpieczeństwo. Antypoślizgowy uchwyt sprawia, że urządzenie nie będzie wyślizgiwać się z rąk, a funkcja automatycznego wyłączania sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o pozostawione żelazko.Oferty sklepów (1)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Tanie Żelazko elektryczne Teesa TSA2010

TSA2010 to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne żelazko z odporną na zarysowania stopą ceramiczną . Maksymalna moc 2400W sprawia, że produkt szybko się nagrzewa i jest gotowy do pracy już po kilku sekundach od włączenia. Silny pionowy wyrzut pary 130g pozwoli rozprasować nawet najcięższe zagniecenia, a regulacja dystrybucji pary umożliwia dostosowanie jej do potrzeb i zapobiec zniszczeniu delikatnych tkanin. Urządzenie posiad

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty