logo cozacena.pl

Smartfon TELEFUNKEN Enjoy TE2 Biały

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon TELEFUNKEN Enjoy TE2 Biały
w 2 sklepach w cenie 279,00 - 279,00 zł

TELEFUNKEN Enjoy TE2 to smartfon wyposażony w klasyczną, elegancką obudowę, doskonałej jakości wyświetlacz, dwa aparaty fotograficzne, wbudowaną pamięć na aplikacje oraz szybki procesor zapewniający płynność pracy urządzenia opartego na systemie Android. Enjoy TE2 obsługuje także sieci 3G, WiFi, czy Bluetooth. Ma również wbudowany moduł GPS. W smartfonie tym mamy do czynienia z wysoką jakością wykonania za przystępną cenę.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon TELEFUNKEN Enjoy TE2 Biały

TELEFUNKEN Enjoy TE2 to smartfon wyposażony w klasyczną, elegancką obudowę, doskonałej jakości wyświetlacz, dwa aparaty fotograficzne, wbudowaną pamięć na aplikacje oraz szybki procesor zapewniający płynność pracy urządzenia opartego na systemie Android. Enjoy TE2 obsługuje także sieci 3G, WiFi, czy Bluetooth. Ma również wbudowany moduł GPS. W smartfonie tym mamy do czynienia z wysoką jakością wykonania za przystępną cenę.

Telefon Telefunken Enjoy TE2 czarny

Telefon Telefunken Enjoy TE2 Czarny. Model TE to smartfon Telefunken w którym udało się z sukcesem połączyć modny i nowoczesny design z zaawansowaną technologią. W modelu Enjoy TE zastosowano wysokiej jakości wyświetlacz o rozdzielczości 480x800. Charakteryzuje się on świetnym odzwierciedleniem barwy w wyświetlanych obrazach, połączonym z doskonałym kontrastem oraz ostrością. Wydajny, dwurdz...

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty