logo cozacena.pl

Smartfon PRESTIGIO Wize A3 Czarny

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon PRESTIGIO Wize A3 Czarny
w 2 sklepach w cenie 289,00 - 289,00 zł

Nowy Prestigio Wize A3 z pewnością wywoła wielkie emocje u tych, którzy od smartfona wymagają wyświetlania obrazu pełnego kolorów. Oglądanie wideo, gier lub surfowanie w Internecie - a wszystko to dzięki zaawansowanym podzespołom i systemowi Android KitKat na pokładzie.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon PRESTIGIO Wize A3 Czarny

Nowy Prestigio Wize A3 z pewnością wywoła wielkie emocje u tych, którzy od smartfona wymagają wyświetlania obrazu pełnego kolorów. Oglądanie wideo, gier lub surfowanie w Internecie - a wszystko to dzięki zaawansowanym podzespołom i systemowi Android KitKat na pokładzie.

Smartfon PRESTIGIO Wize A3 (PSP3453 Duo) czarny

Możliwości szerokiego ekranu Nowy smartfon Prestigio Wize A3 z pewnością zapewni moc wrażeń entuzjastom barwnych obrazów na ekranie. Oglądanie filmów, granie, surfowanie w Internecie – wszystko działa płynnie dzięki zaawansowanemu sprzętowi z systemem Android KitKat. Poza tym, telefon od razu świetnie układa się w ręce. Jasny wyświetlacz Wyświetlacz TN ma 4,5 cala i rozdzielczość 480x854 pikseli. Zapewnia najkrótszy czas reakcji i jest doskonały do gier. Wyświetlacz wyróżnia się jasnością i nisk

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty