logo cozacena.pl

Smartfon NOKIA Lumia 730 Dual SIM Zielony

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon NOKIA Lumia 730 Dual SIM Zielony
w 2 sklepach w cenie 647,00 - 799,00 zł

Smartfon z 4.7-calowym ekranem HD, 8 GB pamięci wewnętrznej i slotem na karty microSD/microSDHC/micrSDXC. Inteligentna obsługa dwóch kart SIM umożliwia korzystanie z funkcji połączeń oczekujących i przekazywania połączeń między dwiema kartami SIM, a wbudowany, przedni aparat 5 Mpix pozwala na wykonywanie autoportretów o doskonałej jakości. Urządzenie posiada zainstalowany system Windows Phone 8.1.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon NOKIA Lumia 730 Dual SIM Zielony

Smartfon z 4.7-calowym ekranem HD, 8 GB pamięci wewnętrznej i slotem na karty microSD/microSDHC/micrSDXC. Inteligentna obsługa dwóch kart SIM umożliwia korzystanie z funkcji połączeń oczekujących i przekazywania połączeń między dwiema kartami SIM, a wbudowany, przedni aparat 5 Mpix pozwala na wykonywanie autoportretów o doskonałej jakości. Urządzenie posiada zainstalowany system Windows Phone 8.1.

Smartfon NOKIA Lumia 730 Dual SIM Zielona

Uwiecznij swoje życie. Bez ograniczeń. Pierwszy smartfon przeznaczony specjalnie do robienia autoportretów i rozmów wideo przez Skype. Dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 MP z szerokokątnym obiektywem nie stracisz nic na jakości. Pokaż swoje życie. Bez ograniczeń. Przedstawiamy smartfon stworzony do robienia autoportretów i rozmów wideo przez Skype. Dzięki szerokoką

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty