logo cozacena.pl

Smartfon MICROSOFT Lumia 640 XL Dual SIM Biały

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon MICROSOFT Lumia 640 XL Dual SIM Biały
w 2 sklepach w cenie 478,00 - 759,00 zł

Otwórz pudełko i włącz swoją Lumię 640 XL Dual SIM, korzystając od razu z pełnego zakresu wbudowanych, darmowych usług firmy Microsoft, które są gotowe do użycia. Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną przez Skype'a, korzystaj z błyskawicznego dostępu do zdjęć i muzyki na wirtualnym dysku OneDrive a także edytuj pliki w programie Microsoft Office w dowolnym miejscu. Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym jest teraz łatwiejsze.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon MICROSOFT Lumia 640 XL Dual SIM Biały

Otwórz pudełko i włącz swoją Lumię 640 XL Dual SIM, korzystając od razu z pełnego zakresu wbudowanych, darmowych usług firmy Microsoft, które są gotowe do użycia. Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną przez Skype'a, korzystaj z błyskawicznego dostępu do zdjęć i muzyki na wirtualnym dysku OneDrive a także edytuj pliki w programie Microsoft Office w dowolnym miejscu. Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym jest teraz łatwiejsze.

SMARTFON OVERMAX VERTIS BRAVER ip68 IPS DUAL SIM

Vertis Braver będzie twoim kompanem w każdym zadaniu . Pracujesz w miejscu gdzie nie sprawdził się zwykły telefon. Właśnie dlatego powstał BRAVER....

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty