logo cozacena.pl

Smartfon MICROSOFT Lumia 640 Dual SIM Czarny

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon MICROSOFT Lumia 640 Dual SIM Czarny
w 2 sklepach w cenie 547,63 - 549,00 zł

Otwórz pudełko i włącz swoją Lumię 640 Dual SIM, korzystając od razu z pełnego zakresu wbudowanych, darmowych usług firmy Microsoft, które są gotowe do użycia. Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną przez Skype'a, korzystaj z błyskawicznego dostępu do zdjęć i muzyki na wirtualnym dysku OneDrive a także edytuj pliki w programie Microsoft Office w dowolnym miejscu. Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym jest teraz łatwiejsze.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon MICROSOFT Lumia 640 Dual SIM Czarny

Otwórz pudełko i włącz swoją Lumię 640 Dual SIM, korzystając od razu z pełnego zakresu wbudowanych, darmowych usług firmy Microsoft, które są gotowe do użycia. Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną przez Skype'a, korzystaj z błyskawicznego dostępu do zdjęć i muzyki na wirtualnym dysku OneDrive a także edytuj pliki w programie Microsoft Office w dowolnym miejscu. Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym jest teraz łatwiejsze.

Smartfon MICROSOFT Lumia 640 Dual Czarny

Aparat Poczuj wolność Integracja z Windows Microsoft Office Dwie karty SIM Windows 10 Features and Benefits Microsoft Lumia 640 Dual SIM Poczuj wolność. Praca staje się przyjemnością a rozrywka jest w zasięgu ręki, gdy smartfon daje Ci niczym nieograniczoną swobodę. Features and Benefits Parametry smartfona Harmonijne połączenie doskonałych rozwiązań technologicznych. Ekran Dzięki wyświetlaczowi HD o przekątnej 5 cali, to co daje Ci najwięcej radości w ulubionych aplikacjach, będzie wyglądało le

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty