logo cozacena.pl

Smartfon HUAWEI Y635 Czarny

Sprawdź gdzie kupisz
Smartfon HUAWEI Y635 Czarny
w 2 sklepach w cenie 548,00 - 549,00 zł

Smartfon z 5 calowym wyświetlaczem dotykowym FWVGA o rozdzielczości 480 x 854. Posiada wbudowany aparat fotograficzny 5 MPx z autofokusem, modułem GPS z obsługą A-GPS i GLONASS, czujnik zbliżeniowy oraz dodatkowy aparat do wideorozmów 2 Mpix.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Smartfon HUAWEI Y635 Czarny

Smartfon z 5 calowym wyświetlaczem dotykowym FWVGA o rozdzielczości 480 x 854. Posiada wbudowany aparat fotograficzny 5 MPx z autofokusem, modułem GPS z obsługą A-GPS i GLONASS, czujnik zbliżeniowy oraz dodatkowy aparat do wideorozmów 2 Mpix.

Smartfon HUAWEI Y635 Czarny

Duży ekran – maksymalna satysfakcja 5-calowy ekran zapewnia doskonałe wrażenia i komfort korzystania z multimediów. Smartfon z takim ekranem może być przenośnym kinem mobilnym! Wspomaga też komfort codziennego korzystania. Szybki, najszybszy Przepustowość do 150Mb/s pozwala na ściągnięcie filmu HD w niecałą minutę. Łączność LTE pozwala swobodnie korzystać z szeregu innych możliwości jakie daje Internet – zawsze płynnie i bez problemu. Zabawa fotografią Huawei Y635 jest wyposażony w 5-megapikselo

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty