logo cozacena.pl

Slipy męskie Clever Moda - Classic Brief czarne - czarny

Sprawdź gdzie kupisz
Slipy męskie Clever Moda - Classic Brief czarne - czarny
w 1 sklepie w cenie 56,00 - 56,00 zł

Model Classic Brief od Clever Moda to klasyczne i eleganckie slipy, które muszą znaleźć się w Twojej szafie. Model Basic, jak sama nazwa wskazuje, to podstawa Twojej garderoby. Założysz je do wszystkiego i ze wszystkim będą komponować się nienagannie, nie tylko dzięki prostemu krojowi i stonowanemu kolorowi, ale przede wszystkim ze względu na bawełnianą elastyczną tkaninę, która dopasowuje się do ciała, modeluje je i daje Ci uczucie komfortu.  Kieszonka jest tak wyprofilowana, żeby podtrzymywać Twoje atuty. Wykończone są elastycznym pasem, z wyszywanym logo marki CLEVER.

  • Model "basic", czyli podstawa Twojej garderoby
  • Elastyczny pas z logo marki
  • Wyprofilowana kieszonka

 

 

Rozmiarówka oferowanej bielizny może różnić się od standardowej rozmiarówki europejskiej - przed zakupem sprawdź tabelę rozmiarów danego produktu. Aby dokładnie ustalić rozmiar należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi poniżej.

  • rozmiar S (obwód w pasie 71-74 cm)
  • rozmiar M (obwód w pasie 76-81 cm)
  • rozmiar L (obwód w pasie 81-86 cm)
  • rozmiar XL (obwód w pasie 86-91 cm)

Jak dokonać poprawnego pomiaru ciała?

Pomiar obwodu pasa wykonujemy w pozycji wyprostowanej, ze złączonymi nogami, swobodnie oddychając. Centymetr trzymamy horyzontalnie, analogicznie do poziomu podłogi. Luźną taśmą centymetrową mierzymy pas na jego naturalnej wysokości.

 

30 dni - Gwarantujemy satysfakcję

Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości. Gwarantujemy 100% satysfakcję z dokonanego wyboru. Jeśli jednak nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, wystarczy odesłać go w oryginalnym stanie, a my zwrócimy Ci 100% wartości zwracanego produktu lub (jeśli wyrazisz taką chęć) zaoferujemy inny produkt na wymianę. Masz aż 30 dni na podjęcie decyzji o wymianie lub zwrocie. Cały proces przebiega zupełnie bezproblemowo.Oferty sklepów (1)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Slipy męskie Clever Moda - Classic Brief czarne - czarny

Model Classic Brief od Clever Moda to klasyczne i eleganckie slipy, które muszą znaleźć się w Twojej szafie. Model Basic, jak sama nazwa wskazuje, to podstawa Twojej garderoby. Założysz je do wszystkiego i ze wszystkim będą komponować się nienagannie, nie tylko dzięki prostemu krojowi i stonowanemu kolorowi, ale przede wszystkim ze względu na bawełnianą elastyczną tkaninę, która dopasowuje się do ciała, modeluje je i daje Ci uczucie komfortu.  Kie

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty