logo cozacena.pl

Rozmaryn - 0,05 g

Sprawdź gdzie kupisz
Rozmaryn - 0,05 g
w 2 sklepach w cenie 2,00 - 2,30 zł

Roślina wieloletnia - bylina. Surowcem są liście, które zbiera się od czerwca do sierpnia, tuż przed kwitnieniem i suszy w cieniu. Polceana do uprawy w ogródkach i na balkonach raz w doniczkach. Działa rozkurczowo, wzmaga apetyt, pobudza trawienie. Rozmaryn stosowany jest do kąpieli leczniczych i nacierań. Korzystnie wpływa na układ nerwowy. Doskonały do sporządzania herbatek leczniczych, nalewek, maści i plastrów. Jest przyprawą do zup jarzynowych, salatek, pieczeni, farszów, grzybów, ryb i kapusty.  Liczba nasion: 790 - 800 szt. w gramieNorma wysiewu: 3 kg/1haTermin wysiewu: 2 - 3 dekada IIITermin sadzenia: 2 dekada V - 3 dekada VIIRozstawa: 15 x 15 cmWegetacja: 3 - 4 lataTermin zbioru: 3 dekada VI - 3 dekada VIIIGramatura: 0.05 gOferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Rozmaryn - 0,05 g

Roślina wieloletnia - bylina. Surowcem są liście, które zbiera się od czerwca do sierpnia, tuż przed kwitnieniem i suszy w cieniu. Polceana do uprawy w ogródkach i na balkonach raz w doniczkach. Działa rozkurczowo, wzmaga apetyt, pobudza trawienie. Rozmaryn stosowany jest do kąpieli leczniczych i nacierań. Korzystnie wpływa na układ nerwowy. Doskonały do sporządzania herbatek leczniczych, nalewek, maści i plastrów. Jest przyprawą do zup jarzynowych, salatek, pieczeni, farszów, grzybów, ry

Rozmaryn

Działa oczyszczająco, ochronnie, wspomagająco; oczyszcza z negatywnych energii, przynosi spokj wewnętrzny, sprzyja zachowaniu młodości fizycznej i duchowej.Magia początkw, miłosna, sprawiedliwości, mocy i rozstania.

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty