logo cozacena.pl

Plecak LOWEPRO Photo Hatchback 16L AW Szary

Sprawdź gdzie kupisz
Plecak LOWEPRO Photo Hatchback 16L AW Szary
w 3 sklepach w cenie 329,00 - 499,00 zł

Smukły plecak do codziennego użytku. Oferuje całą gamę rozwiązań do przenoszenia i ochrony sprzętu. Gwarantuje bezpieczne przenoszenie sprzętu fotograficznego, a także tabletu oraz rzeczy osobistych.Plecka AW (All Weather Cover) zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych.Oferty sklepów (3)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Plecak LOWEPRO Photo Hatchback 16L AW Szary

Smukły plecak do codziennego użytku. Oferuje całą gamę rozwiązań do przenoszenia i ochrony sprzętu. Gwarantuje bezpieczne przenoszenie sprzętu fotograficznego, a także tabletu oraz rzeczy osobistych.Plecka AW (All Weather Cover) zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych.

Lowepro Photo Hatchback 22L AW (pomarańczowy)

Lowepro od ponad 40 lat projektuje i wytwarza jedne z najlepszych na świecie pokrowców ochronnych. Jakość produktów i obsługa klientów sąznane na całym świecie. Z tego względu torby do aparatów Lowepro posiadają dożywotnią, ograniczoną gwarancję .

Plecak Lowepro DroneGuard CS 300

DroneGuard CS 300 to plecak marki Lowepro przeznaczony na drona (mieści mniejsze drony jak np. Parrot Bepop, FPV 250 lub inne drony podobnej wielkości - z wbudowanymi kamerami lub bez). Wyposażony jest w odpinane kieszenie pozwalające na dowolny układ akcesoriów takich jak kamery, baterie czy radia. Inne cechy produktu Dodatkowe taśmy na podkładkach pozwalają na umieszczenie ...

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty