logo cozacena.pl

Parownica KARCHER SC 4 1.512-405.0

Sprawdź gdzie kupisz
Parownica KARCHER SC 4 1.512-405.0
w 3 sklepach w cenie 774,00 - 823,00 zł

Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Parownica dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które umożliwiają uzupełnianie wody podczas pracy, pozwala na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i szerokiemu asortymentowi dostępnych akcesoriów dodatkowych jest prawdziwie uniwersalna w zastosowaniu. Zastosowanie - Czyszczenie podłóg, - Krany, - Umywalka, - Płytki, - Okna, lustra, - Okap, - Płyta kuchenna. Cechy i zalety * Dodatkowy zbiornik na wodę można łatwo wyjąć i napełnić Czyszczenie bez przerw, wygodne napełnianie zbiornika wodą. * Zestaw do czyszczenia podłóg "Comfort Plus". * Schowek na przewód elektryczny na obudowie * Wielofunkcyjne akcesoria * Wysokiej jakości ściereczka podłogowa z mikrofibry i bawełniana powłoczka do dyszy ręcznej. Doskonałe rezultaty czyszczenia. * Blokada pistoletu parowego * Regulacja ilościOferty sklepów (3)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Parownica KARCHER SC 4 1.512-405.0

Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Parownica dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które umożliwiają uzupełnianie wody podczas pracy, pozwala na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i szerokiemu asortymentowi dostępnych akcesoriów dodatkowych jest prawdziwie uniwersalna w zastosowaniu. Zastosowanie - Czyszczenie podłóg,

Parownica KARCHER SC 4 1.512-405.0

Parownica KARCHER SC 4 1.512-405.0 Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Parownica dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które umożliwiają uzupełnianie wody podczas pracy, pozwala na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i szerokiemu asortymentowi dostępnych akcesoriów dodatkowych jest prawdziwie uniwersalna w zastosowaniu.

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty