logo cozacena.pl

Naturalna kostka zapachowa Al Halal 50 g

Sprawdź gdzie kupisz
Naturalna kostka zapachowa Al Halal 50 g
w 1 sklepie w cenie 15,99 - 15,99 zł

Przedstawiamy Państwu ORIENTALNĄ KOSTKĘ ZAPACHOWĄ AMBER -MUSK.

CHARAKTERYSTYKA:
Ten ciepły, aromatyczny i intensywny zapach szczególnie polecamy do stosowania w szafach z ubraniami. Nada on Twej szafie i jej zawartości orientalnych woni. Może być również używany jako odświeżacz powietrza w pomieszczeniach. Pozostawiona kostka, otoczy Cię przyjemnym dla nosa zapachem. Można też natrzeć kostką skórę na nadgarstkach lub innych miejscach ciała, by na długo cieszyć się egzotycznymi, świeżymi i delikatnymi nutami. Zapach uwalniający się z kostki podczas pocierania nia ciała, działa pozytywnie na system nerwowy, przywracając równowage i spokój , a także pobudza zmysły. W ekskluzywnych salonach Spa oraz hotelach kostki stosowane są, aby nadać ręcznikom i szlafrokom przyjemna woń orientu. Kostka jest bardzo wydajna, przez długi czas nie utraci swych właściwości. 

ZASTOSOWANIE:
Perfumy do szafy z ubraniami, samochodu oraz pomieszczeń. W postaci pokruszonej można stosować jako dodatek do balsamów i kremów do ciała oraz do kominków zapachowych i świeczek. 

SPOSÓB UŻYCIA:
Kostkę kładziemy do szafy bez folii luzem lub pomiędzy ubrania, ręczniki, pościel. Po pewnym czasie, gdy zapach powoli przestaje być intensywny, zdrapujemy z kostki zewnątrzna warstwę. Po takiej czynności uzyskamy taki sam aromat jak na poczatku użytkowania. 

SPOSÓB PAKOWANIA:
Kostka zostala zapakowana w folię oraz ozdobne różowo-złote pudełko. 


Oferty sklepów (1)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Naturalna kostka zapachowa Al Halal 50 g

Przedstawiamy Państwu   ORIENTALNĄ KOSTKĘ ZAPACHOWĄ AMBER -MUSK. CHARAKTERYSTYKA: Ten ciepły, aromatyczny i intensywny zapach szczególnie polecamy do stosowania w szafach z ubraniami. Nada on Twej szafie i jej zawartości orientalnych woni. Może być również używany jako odświeżacz powietrza w pomieszczeniach. Pozostawiona kostka, otoczy Cię przyjemnym dla nosa zapachem. Można

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty