logo cozacena.pl

L'OREAL Age Specialist Ekspert Wieku 50+ - przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc 50ml

Sprawdź gdzie kupisz
L'OREAL Age Specialist Ekspert Wieku 50+ - przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc 50ml
w 2 sklepach w cenie 22,34 - 22,99 zł

Eksperci L'Oreal Paris od ponad 30 lat wraz z dermatologami z całego świata wprowadzają liczne innowacje w dziedzinie pielęgnacji skóry kobiet w każdym przedziale wiekowym. Zarówno doskonale dopracowana konsystencja, jak i zaawansowane naukowo formuły sprawiają, iż stosowanie ich produktów jest czystą przyjemnością dla każdej kobiety. Age Specialist Ekspert Wieku 50+ przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc to doskonały wybór dla każdej kobiety, która pragnie zadbać o swoją skórę.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

L'OREAL Age Specialist Ekspert Wieku 50+ - przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc 50ml

Eksperci L'Oreal Paris od ponad 30 lat wraz z dermatologami z całego świata wprowadzają liczne innowacje w dziedzinie pielęgnacji skóry kobiet w każdym przedziale wiekowym. Zarówno doskonale dopracowana konsystencja, jak i zaawansowane naukowo formuły sprawiają, iż stosowanie ich produktów jest czystą przyjemnością dla każdej kobiety. Age Specialist Ekspert Wieku 50+ przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc to doskonały wybór dla każdej kobiety, która pragnie zadbać o swoją skórę.

L'oreal Age Specialist Ekspert Wieku 50+ Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc 50 ml

50+ Krem na noc 50ml Z upływem czasu zmieniają się potrzeby skóry w zakresie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.LOreal Paris stworzyło linię kosmetyków Ekspert Wieku,ukierunkowaną na szczególne potrzeby skóry w każdym wieku. Po 50 roku życia procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu.Pojawia się coraz więcej zmarszczek,skóra traci jędrność...

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty