logo cozacena.pl

Kawa ziarnista VASPIATTA Classic Roma 1000 G

Sprawdź gdzie kupisz
Kawa ziarnista VASPIATTA Classic Roma 1000 G
w 2 sklepach w cenie 49,99 - 49,99 zł

Kawa ziarnista  Szlachetna mieszanka kaw Arabica i kaw naturalnych z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej, kusi swoim wybornym aromatem smakoszy Espresso. To esencja bogactwa smaku i dobroczynnych właściwości kawy. Poddana parzeniu pod ciśnieniem odkrywa moc głębokiego naparau, przykrytego kreomowo-brązową pianką, zwaną z włoskiego Crema.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

VASPIATTA Kawa ziarnista CLASSIC ROMA 1kg

Szlachetna mieszanka kaw Arabica i kaw naturalnych z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej,kusi swoim wybornym aromatem smakoszy Espresso. To esencja bogactwa smaku i dobroczynnych właściwości kawy. Poddana parzeniu pod ciśnieniem odkrywa moc głębokiego naparu,przykrytego kremowo-brązową pianką, zwaną z włoskiego Crema.

Kawa ziarnista VASPIATTA Classic Roma 1000 G

Szlachetna mieszanka kaw Arabica i kaw naturalnych z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej, kusi swoim wybornym aromatem smakoszy Espresso. To esencja bogactwa smaku i dobroczynnych właściwości kawy. Poddana parzeniu pod ciśnieniem odkrywa moc głębokiego naparau, przykrytego kreomowo-brązową pianką, zwaną z włoskiego Crema....

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty