logo cozacena.pl

Kawa JURA Impressa Blend 250 g

Sprawdź gdzie kupisz
Kawa JURA Impressa Blend 250 g
w 3 sklepach w cenie 29,99 - 29,99 zł

Kawa ziarnista z będąca mieszanką ziaren Arabiki (70%) i Robusty (30%). Kawa o silnym aromacie, szczególnie polecana do przyrządzania espresso, cappuccino i latte macchiato. Opakowanie o wadze 250 g.Oferty sklepów (3)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Kawa JURA Impressa Blend 250 g

Kawa ziarnista z będąca mieszanką ziaren Arabiki (70%) i Robusty (30%). Kawa o silnym aromacie, szczególnie polecana do przyrządzania espresso, cappuccino i latte macchiato. Opakowanie o wadze 250 g.

Kawa ziarnista JURA Impressa Blend 250g

Kawa ziarnista JURA Impressa Blend 250g Jura Impressa Blend to mieszanka ziaren Arabica (70%) i Robusta (30%) pochodzących z Meksyku, Brazylii i Ugandy. Napój zaparzony z tej mieszanki jest mocny i aromatyczny, dzięki czemu idealnie nadaje się np. na espresso. Jura Impressa Blend zadowoli każdego konesera dobrej, mocnej kawy.

Kawa ziarnista JURA Impressa Blend 250g

Kawa ziarnista JURA Impressa Blend 250g Jura Impressa Blend to mieszanka ziaren Arabica (70%) i Robusta (30%) pochodzących z Meksyku, Brazylii i Ugandy. Napój zaparzony z tej mieszanki jest mocny i aromatyczny, dzięki czemu idealnie nadaje się np. na espresso. Jura Impressa Blend zadowoli każdego konesera dobrej, mocnej kawy....

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty