logo cozacena.pl

Karteczki memo - plastry

Sprawdź gdzie kupisz
Karteczki memo - plastry
w 2 sklepach w cenie 8,91 - 13,00 zł

Każdy wie, jak ważną rolę w codziennej komunikacji odgrywają karteczki memo. Zapisujemy na nich rzeczy ważne, czasami wręcz kluczowe dla naszego życia (zazwyczaj na szczęście tylko biurowego). Uznając powagę wiadomości przekazywanych na karteczkach, pewien designer stworzył je w postaci... plastrów, które stosujemy w awaryjnych sytuacjach. Taki plasterek od razu rzuca się w oczy, wywołuj uśmiech i łagodzi czasem przykrą konieczność wykonania zapisanych wiadomości. Oczywiście można, a nawet trzeba zapisywać na nich wiadomości pozytywne, optymistyczne i miłe dla odbiorcy.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Społecznościowe karteczki memo

Karteczki memo dla miłośników serwisów społecznościowych. Rób notatki, zapodawaj karteczki i przyklejaj taski niczym newsy na wallu. Polecamy miłośnikom social media którzy nie wszystko mogą załatwić online.

Zwierzaki memo - uchwyty na karteczki

Memo uchwyty na karteczki to pięknie wykonane drewniane stojaczki z metalowymi spinaczami. Wesołe zwierzaki mocno trzymają spinacz, do którego można wpiąć karteczkę - przypominajkę. Dzięki temu Twoje dziecko będzie pamiętało o ważnych wydarzeniach, a estetycznie wyglądające stojaczki udekorują biurko Twojej pociechy. Do wyboru jest 6 różnych wzorów : miś myszka owieczka biedronka żabka kotek UWAGA ! W przypadku nie wybrania wzoru, wysyłamy produk

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty