logo cozacena.pl

Białko z konopi BIO 50% białko konopne

Sprawdź gdzie kupisz
Białko z konopi BIO 50% białko konopne
w 2 sklepach w cenie 32,00 - 49,90 zł

Białko konopne ma tą zaletę, że jest łatwo przyswajalne dla ludzkiego organizmu, poza tym jest cenne ze względu na bogatą zawartość minerałów, witamin i enzymów, dzięki którym stanowić może szczególnie cenny element diety dla osób trenujących i uprawiających sport wyczynowo.
Białko konopne jest również cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w optymalnych dla organizmu proporcjach kwasu omega 6 do omega 3.
Doskonale przyswajalne białko
Wyjątkową cechą ziaren konopi jest to, że zarówno zawarty w nich kompletny zestaw białka jak i niezbędne kwasy tłuszczowe znajdują się w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach.
Do tego większość białka (edestyny) może być spożytkowana przez organizm ludzki w nieprzetworzonej formie, co daje ziarnom konopi przewagę nad soją, podobnie jak przyjemny smak.
Dlatego konopie polecane są sportowcom jako jeden z najlepszych źródeł łatwo przyswajalnego białka.
Dodatkowo ziarna konopi nie zawierają cholesterolu, niezdrowych kwasów nasyconych i glutenu.
Właściwości ziaren konopi
Proszek wysokobiałkowy jest wytwarzany z ziaren konopi, które słynne są ze swoich wyjątkowych właściwości i wysokiej zawartości cennych dla zdrowia składników odżywczych.
Szczególną zaletą ziaren konopi jest zawartość kwasów tłuszczowych omega i innych, warto wspomnieć szczególnie o rzadko spotykanym kwasie gamma linolenowym - GLA i kwasie stearydynowym - SDA.
Ziarna konopi zawierają również niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu minerały jak wapń, potas, fosfor, żelazo oraz witaminy m.in. z grupy B i witaminę E.
Sposób użycia
Ziarna konopi można jeść na surowo pod postacią proszku. Można dodać do; musli, jogurtu, mleka lub soku aby zrobić shake.
Białko konopne zostało pozyskane z ziarna konopni pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.Oferty sklepów (2)


Twoja lokalizacja: brak
Sklep Zdjęcie i opis produktu

Białko z konopi BIO 50% białko konopne

Białko konopne ma tą zaletę, że jest łatwo przyswajalne dla ludzkiego organizmu, poza tym jest cenne ze względu na bogatą zawartość minerałów, witamin i enzymów, dzięki którym stanowić może szczególnie cenny element diety dla osób trenujących i uprawiających sport wyczynowo. Białko konopne jest również cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w optymalnych dla organizmu proporcjach kwasu omega 6 do omega 3. Doskonale przyswajalne białko Wyjątk

Sana Mydło z Aleppo ECO BIO 50% 200 g

Przedstawiamy Państwu 100 % naturalne, tradycyjne MYDŁO OLIWKOWO-LAUROWE ALEPPO z certyfikatem włoskim ICEA ECO BIO COSMETICS CHARAKTERYSTYKA: Starożytne miasto Aleppo jest siedzibą jednych z najlepszych producentów tradycyjnych mydeł oliwkowo-laurowych, wytwarzanych wg. sprawdzonej starej receptury od 2000 lat. Mydło produkowane jest sposobem ręcznym- cięte, opieczętowane znakiem producenta, następnie wysuszane na pustyni przez o

Opinie o produkcie (0)


Niestety nikt nie umieścił jeszcze opinii na temat tego produktu. Możesz być pierwszy!

Postaraj się dokładnie opisać plusy i zalety opisywanego przedmiotu.

Oceń produkt w skali od 1 do 5 klikając na gwiazdkę.
To może być Twoje imię, nazwisko lub pseudonim.
porównaj produkty